Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

ja znam za suvo, navodno jace mirise...edit: mislim, sori, meni to nesto sto znam od malih nogu, bio sam ubedjen da je to nekakvo opste znanje :)

Edited by aram
Link to comment

a gde da se nadje suvo lisce paradaiza u na pocetku maja?molicu leponego nesto bih ja rekla da protiv ovih komaraca pomazu jedino prozor i zidovi ili svemirsko odelo,to za napolje1 jezivost

Edited by ivy
Link to comment
a gde da se nadje suvo lisce paradaiza u na pocetku maja?molicu lepo
pa otkud znam, kod moje tetke se uvek susile cele stabljike posle branja, tako da ga je uvek bilo :D
Link to comment

plasi me ovo za krpelje sto ivy prica. moj kucov vec zaradio par sa onom ogrlicom protiv krpelja pa smo sad obnovili i frontline. ima li nesto bolje?dugujem vam uskrsnji report za bojenje onim biljkama i povrckama .probala sam crveni kupus za plavu boju i cveklu za crvenu - i to je sve funkcionisalo besprekorno. oba su ispala blago siva na belim jajima sto je 1 vrh! :isuse:moguce da sam imala premale kolicine neadekvatnog povrca u suvise tecnosti .Nakon toga, kupila sam boje na biljnoj bazi za kolace, sladolede i slicno. zelena je mirisala na spanac i fino obojila 2 jaja u pola tegle tecnosti, a crvena na cveklu i obojila je nista jer sam opet napravila suvise blag rastvor :0.6: (nisam imala dovoljno usku posudu)onda sam eksperimentisala sa dekupazom i nakon svega bila vrlo zadovoljna tehnikom i ucinkomsrecan uskrs!download_zpsae216557.jpg

Link to comment
ja znam za suvo, navodno jace mirise...edit: mislim, sori, meni to nesto sto znam od malih nogu, bio sam ubedjen da je to nekakvo opste znanje :)
he, ja sad prvi put vidim :)a vredi li pobacati po terasi?leti se ne može živeti od kojekakvih mušonja i džinovskih paukova
Link to comment

Kaže mi keva malopre: "Paradajz? Pa kod nas u bašti komarci žive u paradajzu, najgore me izujedaju kad idem da zalivam paradajz!" :lolol:

Link to comment

bio prijatelj na dunavu u backoj, i cuje konstantno neko urlanjeobjasnili mu da to jeleni ricu u agoniji od uboda komaracae: za kucove protiv krpelja takodje frontline, pored ogrlice su prolazili

Edited by fragand
Link to comment
plasi me ovo za krpelje sto ivy prica. moj kucov vec zaradio par sa onom ogrlicom protiv krpelja pa smo sad obnovili i frontline. ima li nesto bolje?dugujem vam uskrsnji report za bojenje onim biljkama i povrckama .probala sam crveni kupus za plavu boju i cveklu za crvenu - i to je sve funkcionisalo besprekorno. oba su ispala blago siva na belim jajima sto je 1 vrh! :isuse:moguce da sam imala premale kolicine neadekvatnog povrca u suvise tecnosti .Nakon toga, kupila sam boje na biljnoj bazi za kolace, sladolede i slicno. zelena je mirisala na spanac i fino obojila 2 jaja u pola tegle tecnosti, a crvena na cveklu i obojila je nista jer sam opet napravila suvise blag rastvor :0.6: (nisam imala dovoljno usku posudu)onda sam eksperimentisala sa dekupazom i nakon svega bila vrlo zadovoljna tehnikom i ucinkomsrecan uskrs!download_zpsae216557.jpg
lepa su ti jaja :)a jbga za neuspeh,sad znas za sledeci put to se valjda zove iskustvo :D..a dekupaz nema da ne uspe.to je nemoguce :)ti jos imas bela jaja a zamisli na ovim srpskim smedjim i raznim sarenim kako bi bilo,to je jedan od razloga sto se ne upustam u tu akciju Edited by ivy
Link to comment

@amelijakod moje. pomenute tetke je uvek visilo na verandi 5-6 strukova celih stabljika, sa sve liscem. osusenih. i lepo se sedelo predvece, a pauka u kuci nikad nije bilo.

Link to comment

Ja ne pamtim kada sam zadnji put cuo kuce da laje. Doduse, ovde su uglavnom neki kulturiska psi - retriveri, maltezeri i tako to.Zato macke cvile sve u 16. Zatvore ih u kupatilo valjda, pa se prenosi kroz ventilaciju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...