Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

... i gde bacam stare baterije?
u maksiju na cvetnom trgu, u alonsu... verovatno ima i u drugim velikim maxijima. blizu ulaza ima jedna plastična kanta u obliku džinovske baterije, piše na njoj toshiba. e pa tu baci!
Link to comment

Suvi vrat i pecenica (standardnog kvaliteta) 700 din/ kg u Aman marketu.editOvo je trebalo na recesivni.

Edited by halloween
Link to comment

Zivim u predivnom potkrovlju gde na jednoj strani stana tri krovna prozora prave pakao od vrucine cim grane sunce. Stavicu UV klima folije na stakla, a ima li neko jos neki savet kako se u potkrovlju zastititi od vrucine? Imam klimu btw. ali zbog rasporeda soba slabo dopire hladnoca

Link to comment
Zivim u predivnom potkrovlju gde na jednoj strani stana tri krovna prozora prave pakao od vrucine cim grane sunce. Stavicu UV klima folije na stakla, a ima li neko jos neki savet kako se u potkrovlju zastititi od vrucine? Imam klimu btw. ali zbog rasporeda soba slabo dopire hladnoca
predhodni stanprvo sam stavio neku folijunije vredelo pa sam nasao neku alufoliju viseslojnu i totalno zatvorio svetlost (sa spoljne strane)a kad se zagreje zgrada nema leka Edited by fragand
Link to comment
bilo je negde, al sam zaboravio gde: gde nosim lekove kojima je istekao rok trajanja i gde bacam stare baterije?
probao sam jednom (ne tako davno) da odnesem kesicu sa takvim lekovima u apoteku u balkanskoj, iznad lomine. ne primaju, postoji odluka ali nemaju gde da drže. "šta da radim sa ovim?" "ne znamo". završili u kanti preko puta "praga".
Link to comment

Moguće, ali juče sam ceo dan provela na onim velikim aukcijama u Drouot. Majko mila, za koje male pare se prodaju fantastične stvari. Napoleon stoni satovi za 20-30 evra, Limož porcelanski setovi šolja za kafu za 25 evra, slike manje poznatih umetnika iz XIX veka po ceni pola koliko vredi sam ram. Bruka!

Link to comment

dajte mi neukoj alternativne nacine farbanja uskrsnjih jajaono tradicionalno sa lukom nije opcija; dakle sta drugo radi poso? crni caj, cvekla, vostane bojice, tempere?? :huh:i da jaja mogu da se jedu posle

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...