Jump to content

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Da li u Beogradu ima neka sluzba ili firma koja se bavi dostavom kuvane hrane na mesecnom nivou? Tipa pretlata da svaki dan ili svaki drugi dan u odredjeno vreme stigne neka klopa na kucnu adresu. Cale mi je imao neku operaciju pa kontam da bi mu to moglo koristiti kada ga puste iz bolnice a ako postoji zvuci mi kao kud i kamo bolja alternativa od pretplate u nekoj od kafanica.

Link to comment

Znam za tu varijanti ali sa zdravom hranom (bez przenja, pohovanja, secera i sl.), mislim da se nalaze na Karaburmi. Javi da li ti odgovara ta varijanta pa da cimam za broj.

Link to comment

Kolika je minimalna cifra duga na ime pretplate na koji RTS šalje tužbe? Da li su krenuli u masivnu poslednju o-ruk akciju protiv neplatiša ili ne?

Link to comment
Kolika je minimalna cifra duga na ime pretplate na koji RTS šalje tužbe? Da li su krenuli u masivnu poslednju o-ruk akciju protiv neplatiša ili ne?
Ja imam preko 20.000, i još ništa nisam dobio. Samo ih čekam
Link to comment

Treba da "izvadim" novu vozačku pošto mi je predhodna "istekla".U vezi zdravstvenog me interesuje, da li moram da "vadim" novo zdravstveno ako mi je predhodna vozačka izdata na 10 godina pošto citat sa mup-ovog sajta

uverenje o zdravstvenoj sposobnosti za upravljanje motornim vozilima i skupovima vozila one kategorije za koje se zahteva izdavanje vozačke dozvole koje nije starije od šest meseci (dokaz treba priložiti ako je ranija dozvola izdata na period kraći od 10 godina iz zdravstvenih razloga, odnosno ako zahtev podnosi lice koje je starije od 65 godina života);
Link to comment

ne znam za vinovu lozu ali znam za tretiranje gljivične infekcije na spoljašnjim genitalijama. tako da, ako se radi o istoj gljivici onda je jedna supena kašika na 1 litar vode. :whistle:

Link to comment
:lol: svašta sam ja danas pročitala o toj stvari danas, jedino se brinem da li je osetljivost tih genitalija i nežnih mladih listova jednaka i ako nije kako da procenim razliku.
Link to comment
:lol: svašta sam ja danas pročitala o toj stvari danas, jedino se brinem da li je osetljivost tih genitalija i nežnih mladih listova jednaka i ako nije kako da procenim razliku.
pošto su i te genitalije ono baš nežne, ja bi reko da je to olmoust isti qrac.
Link to comment

Zavisi gde živiš: u nekim gradovima je organizovano prikupljanje lekova u apotekama, u većini nije. Možeš samo da pitaš.Baterije, čini mi se, hoće da prime ovi neki veći dileri tehnike (mislim da je Tehnomanija prva počela).

Edited by CTale
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...