Jump to content

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Kako mislis pismeno?Nije pismeno, isla je licno u studentsku sluzbu. Tamo pricala sa sefom, on rekao da ne mogu da izdaju duplikat uverenja, da preda zahtev za diplomu, da je trebala da napravi overene kopije... "Nista ne moze da se uradi" i sve u tom smislu.

Link to comment

Pa izdavanje uverenja je javno ovlascene i oni su duzni da izdaju uverenja o cinjenicama o kojima vode evidenciju po sluzbenoj duznosti. Napise zahtev za izdavanje uverenja i posalje preporuceno sa povratnicom.

Link to comment

Odlicno.Prenecu joj sve ovo, pa neka ode do faksa opet, ovaj put sa argumentima.Pretpostavljam da je ovima problem sto nemaju to u cenovniku pa ne znaju kako da naplate.Hvala jos jednom.

Link to comment
Kako mislis pismeno?Nije pismeno, isla je licno u studentsku sluzbu. Tamo pricala sa sefom, on rekao da ne mogu da izdaju duplikat uverenja, da preda zahtev za diplomu, da je trebala da napravi overene kopije... "Nista ne moze da se uradi" i sve u tom smislu.
A propo takve zločinačke birokratije, koristim priliku da do nebesa pohvalim srednju birotehničku školu u Bg, u kojoj sam, usred ratnog haosa, bez ikakvih problema izvadila uverenje o diplomiranju za "treće lice" - osobu koja je tu školu, kao "večernju", završila "pre Hrista", + imala prebivalište u BiH,nalazila se u izbeglištvu u Holandiji, a diploma joj trebala za regulisanje penzije.
Link to comment

Jel ima neko ideju kako je pola lesine goluba moglo da se stvori na terasi 6og sprata? Mislim jeste da su od svega ostala samo krila ali nesto sumnjam da je doleteo.

Link to comment

Moguce, mada ih nisam vidjao po Vracaru toliko. Meni na pamet pada da je mozda uginuo pa su ga tokom noci ostali golubovi kanibalski obradili (jbg bio sam na ovom topicu Hanibal).Prvo sam pomislio da je neka macka, ali mislim da je ipak previsoko za njih.

Link to comment

Jbm li ga, ovde cesto vidjam te grabljivice kako jure golubove.A moguce je da su i golubovi presli na tamnu stranu. Jel ostala neka prazna boca kjantija i po koji fava pasuljcic? :D

Link to comment

bice da si ti iak u pravu. Neka grabljivica ga ustekala tu pa ga posle odnela, posto kada sam se vratio posle sat vremena da pocistim, nije bilo nicega. sreca da sam slikao inace bih pomislio da sam poludeo.

Link to comment

Hitno pitanje za forumaše iz Kragujevca, ako može do kraja večeri (samo dotle mi igra): Da li rade šalteri MUP-a i opštine subotom?Ajde Steins i ostali

Link to comment
ko razvozi staru polu-ispravu belu tehniku?tj. kako se iste rastosiljati?
Kod mene kroz ulicu obično vikendom prolaze sa kamionima i preko megafona obaveštavaju da kupuju (čitaj - besplatno odvoze) sve što ti je višak...Zatekneš pored kontejnera ljude koji skupljaju papir i ostale sekundarne sirovine i ponudiš im, sigurno znaju nekog ko skuplja i odvozi to...Ili druga varijanta:Oglas 1Oglas 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...