Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

dok ne crkne tehnički bez prekida, ona sama prestaje sa grejanjem kada termostat dostigne željenu temperaturu, ono što bi mogao biti veći problem je spoljna temperatura, prošle godine sam loše procenio one duboki minus situacije i onesposobio klimu, tek na proleće, kada se odledila je ustanovljeno da sam jako dobro prošao, samo je ispustila gas za hlađenje, a ume da bude jako loše, treba da ima grejač na kompresoru i razne druge džirloxxxxxpalce da bi smela da ulazi u takve avanture.

Link to comment

u kom smislu ispod -6?da je isključimo čim padne na -6? i onda da čekamo da bude iznad -6 da bismo je ponovo uključili?btw fora je što ona radi već neko vreme podešena na izvesnu T u prostoriji, i do skora je malo radila pa malo nijeali poslednjih dana non-stop radi, i sad se pitamo možemo li je i kako dalje koristiti a da ne crknemožda da se smanji zadata T u prostoriji?tipa umesto 22c da stavimo na 18?

Link to comment
mozda da ipak nabavite neko drugo grejno telo? jerbo je vrlo verovatno da ce crci, ako temperatura padne ispod -6, sto kod vas ne bi bilo nista neobicno.
hehe ovog puta je "kod nas" = kod nas u Beogradu <što naravno ne menja situaciju sa padanjem na ispod -6 :D>bwt postoje i druga grejna tela, no ima ukućana koji najbolje volu kad zagreje klimapa se sada pitamo šta valja činiti
nema to veze, ako klima nema grejače, tj nije inverter, sve ispod -6, -7 je opasno za nju. Znači kad padne vanjska isključuj
oke :)hvala svima! :-) Edited by Amelija
Link to comment
Imam novu ličnu kartu i novi (biometrijski) pasoš, koji važi još 2-3 godine. Ako sam promenio adresu u ličnoj karti da li moram da menjam i adresu u pasošu, odnosno u tom slučaju da vadim novi pasoš ili mogu da koristim i dalje ovaj pasoš sa starom adresom? Na sajtu MUP-a piše ovako:Pretpostavljam da ''može podneti zahtev'' ne znači isto što i ''mora podneti zahtev'' :unsure:
Kvotujem samog sebe... Proverih danas ovo, pa da prenesem ako nekom zatreba. Žena na šalteru u policiji mi je rekla da nemam zakonsku obavezu da menjam pasoš zbog promene adrese, i da jedini problem mogu imati u slučaju podnošenja dokumenata za vizu, pošto tu valjda treba da se poklapaju adrese iz pasoša i lične karte.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...