Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Toni, zaboravi lim, osim neugodnog osećaja tu je i mogućnost povređivanja (ne zaboravi i vrelo leto, na suncu 50 st nema te izolacije koja spasava) i pravi od drveta. Možeš obložiti i itisonom. Zapamti, psi imaju naviku da glođu sve - od drveta, metala do plastike. Za njega nije ništa da oglođe i metal da dođe do izolacije - jedan moj vučjak je kad su mu rasli zubi pljuvao metalne konfete.Dakle, najbolje drvena kućica sa 2 (dve prostorije, odn široki ulaz i obe da može da se okrene, u predsoblju™ on voli da leži izbacivši šape, a u drugu da se skloni kad mu je hladno ili je ljut. Obe treba da budu veličine da može komotno da se okrene, a krov napravi montažno demontažni - skineš ga radi čišćenja. Pod odigni 10-ak min cm od zemlje, betona, podloge

Link to comment

najbolji je krov na jednu kosinu, prednja strana da bude 5-10cm visa od zadnje, psi vole da leze na krovu. naravno neki materijal na krovu po kome se nece klizati. i da, sobica je isto dobro da bude podignuta 4-5cm, a pregrada izmedju predsoblja i sobe montazna, da mozes da je sklonis kad su vrucine.koliko sam cuo, u pet centru (Bulevar Milutina Milankovića) se moglo naruciti tacno kakvu kucicu zelis, oni te i posavetuju oko dimenzija i materijala i sl.

Link to comment

Nisam stekao takav utisak.. Pre deset godina sam sa nekim Rusom bio nekoliko dana na demontaži neke mašine u Španiji (Alcala de Henares, neverovatno zanimljivo mesto).Kako Rus nije mogao da donese ništa od složenijeg i gabaritnijeg alata (kao što je recimo ručna pneumatska dizalica ili neki veći ključevi) bili smo prinuđeni da cimamo jednog od tih Španaca (koji nam je bio dodeljen za domaćina, neki od šefova te fabrike) da nam obezbedi nedostajući alat. Iz nekog razloga nije bio baš raspoložen za punu saradnju, bar ne za instant usluge. Pritom, i komunikacija je išla na rusko-srpsko-englesko-španskeseriješpanskom..Sećam se da je u nekoliko navrata napravio takvu gestikulalciju na naš zahtev da nam obezbedi nešto od alata, ali nismo sa sigurnošću mogli da utvrdimo značenje. Rus je smatrao da nas garantovano nešto vređa.

Edited by CTale
Link to comment

Eyelid pull: Place your extended forefinger below the center of your eye and pull the skin downward. In France and Greece this means "I am alert. I'm looking. You can't fool me." In Italy and Spain, it's a friendlier warning, meaning "Be alert, that guy is clever."

Link to comment
nisam španac, ali sam tako poručivala mojim majstorima da prestanu masno da me lažu. nije damski gest, ali je davao veoma dobre rezultate.
kul to mi se svidja. zashto nije damski? mislim, nema delova tela, staramajki, itakoto :lolol: Edited by thermal bug
Link to comment
Eyelid pull: Place your extended forefinger below the center of your eye and pull the skin downward. In France and Greece this means "I am alert. I'm looking. You can't fool me." In Italy and Spain, it's a friendlier warning, meaning "Be alert, that guy is clever."
Ha! "I'm watching you!"Ima smisla :) Hvala na objašnjenju!
Link to comment

a jebiga, nema nista ni blizu tako dobro uradjeno. oblice, pa petica stiropor pa opet drvo.gore i dole nepromocive ploce.ima za slicne novce kucica u pet centru al je kurac od ovce.ovo je najveca moguca, za 4 zivuljke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...