Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

nadjes neku babu u komsiluku najbolje :)ili ako ti je to frka, pitaj Kilianu, ona valjda zna ...ili das kojotu da odnese u V.Han kod gospodje Suzane Simonovic, +381 62 203603, Beogradska 18 , 17510 Vladičin Hanod nje moja zena narucivala neke haljine i dzempere svojevremeno...

Link to comment
ovo sam postavio na strikanje i pletenje al ne dobih odgovora, pa da probam ovde
Nečija baba, mama, tetka, strina.. Definitivno najbolje.Poslao bih te kod ovih profi štrikera, no cenim da je cimanje ići samo zbog toga.
Link to comment

kod nas 23-6. ne znam da li je svuda isto ali uklopni satovi znaju da budu netačni. ako imaš mogućnosti da dođeš do sata proveri kako pokazuje vreme pa koriguj. možeš i na brojilu da proveriš da li si u skupoj ili jeftinoj tarifi, na nekima imaš strelicu koja pokazuje na gore za višu i na dole na niže a na nekima imaš broj 1 za višu, 2 za nižu.edit: sad sam proverio da li smo mi u vojvodini pokradeni za 1 sat jeftine tarife i ( :blush: ) nismo, jahači stoje na 23 i 07. my bad.

Edited by eoten
Link to comment
a kako ce biti kad se pomjeri vrijeme?
upravljanje uklopnim satom je moguće daljinski, pomoću mtk(?) prijemnika, tamo gde ga elektrodistribucija podržava. tamo ga nema vreme noćne tarife se pomera za sat napred-nazad. za ovaj vikend kod bigvlade ide na 23-07 (ako nema mtk), kod mene na 22-06.e sad, koliko se daljinsko upravljanje raširilo nemam pojma. ja imam tri brojila na brizi i nijedno ga nema.
Link to comment
kad već pričate o struji, jel moguće naknadno ugraditi brojilo u kuću na dva sprata, tj. da svako brojilo pokazuje za svaki sprat
moguće je ako dobiješ saglasnost lokalne elektrodistribucije. za uslove se raspitaj kod nadležnih a možda i mire ili đorđe nešto mogu da pomognu. za suboticu znam za sveže uvedeno drugo brojilo u poslovni prostor. Edited by eoten
Link to comment
tnx. Jel to zahtevno u tehničkom pogledu? Mislim, jel moraju da se štemuju zidovi od prvog brojila ili se na postojeće vodove doda novo....?
hoćeš li da spratovi budu potpuno nezavisni (potrošnostrujno), ili treba samo kontrolno brojilo?...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...