August 6, 200817 yr cuo sam od komsija da je ovaj na kosancicevom vencu poprilicno skup. opravi on kako treba, ali previse naplati. tako barem kazu.il je on skup il sam se ja obogatila u medjuvremenu - pa ne primecujem :lolol:idemo na ovo drugo *. al lepo saradjujemo vishe od decenije, ja biti vrlo zadovoljna. tj ako je to taj :)* tj. volim da verujem ^_^ Edited August 6, 200817 yr by thermal bug
August 13, 200817 yr Imas tačno preko puta Digove ordinacije. Neka Atlantida ili tako nešto.pa to ko sme dide pored digove ordinacije
August 13, 200817 yr pa to ko sme dide pored digove ordinacije E pa sad. Ti probaj. Na muci se poznaju junaci. A i priča se da u ovo doba spava.
August 15, 200817 yr Ima slikanje zuba u Stefa dentu u Radoja Dakica u Zemunu (ne znam koji je broj).Pozdrav
Create an account or sign in to comment