Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

A da lepo sačekamo obdukciju? U nalaze apsolutno ne želim da sumnjam, em je Institut za sudsku medicinu ozbiljna ustanova em im je pokojnik bio kolega sa kojim su radili godinama na fakultetu. U suprotnom treba pustiti fosgen nad Srbijom, preorati i zasaditi oraje.edit: da ne bude zabune, dobrovoljno ću doći tu i raširenih ruku čekati avione negde na Savi.
ma jasno, ali RTS i Viši sud očigledno nisu mogli da dočekaju obdukciju i ja se sa dobrim razlogom pitam u čemu je fazon, pritom imajući gut feeling da policija igra neku štrokavu igru. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
B92 i RTS od početka insistiraju na najgoroj tabloidštini, tipa "obesio se!"
B92 je izmenio i današnji i jučerašnji naslov, sada u oba piše da je "pronađen obešen". Naknadna pamet. (tj. jučerašnji naslov i današnji tekst) Edited by Kelt
Link to comment
B92 je izmenio i današnji i jučerašnji naslov, sada u oba piše da je "pronađen obešen". Naknadna pamet.
a, lepo :) na RTS i dalje stoji isti naslov, sa neverovatnim podatkom o tome da je Viši sud potvrdio samoubistvo, pre identifikacije i obdukcije.pa ti posle ne paranoiši....
Link to comment
moja baba se u 84. jos vere po drvecu, kad trese orahe. ziva istina.elem, jel on bese druko katarinu rebracu za proneveru?nebitno u kontekstu casti i necasti, cisto mi zanimljiv podatak.
Izvinite na trolu, ali moram da primetim da se iz meni neznanih razloga babe i dede nenormalno lože na orahe.
Link to comment

možda čitaju urbanstandard

OrasiJedna od dobitnih kombinacija su svakako med i orasi. Orah osobađa telo negativnih otrova, a med ubrzava metabolizam. Međutim, i ostalo koštunasto voće je bogato vitaminom E, koji utiče na funkciju polnih organa. Pored ovoga orasi, badem, lešnik se u kineskoj medicine koriste za lečenje impotencije.
Link to comment

sada blic kaze: Dr :lol: Borojević se obesio jer mu država pleni stan (kako da ne...), pa jos jednom da pitam: da li to znaci da se postupak sada obustavlja i stanovi i pare vracaju ili sta?

Link to comment
pa jos jednom da pitam: da li to znaci da se postupak sada obustavlja i stanovi i pare vracaju ili sta?
Mislim da će se po prvi put pojaviti u sudskoj praksi, imajući u vidu da ovo pitanje reguliše Zakon o oduzimanju imovine proistekle iz krivičnog dela, a koji se primenjuje od 1.9.2009.godine. Ovim zakonom je regulisano, između ostalog, i pitanje finansijske istrage. Reč je o pomoćnom krivičnom postupku, a čl.3. pomenutog zakona sadrži definiciju:Ostaviocem se smatra lice protiv koga usled smrti krivični postupak nije pokrenut ili je obustavljen, a u krivičnom postupku koji se vodi protiv drugih lica je utvrđeno da je zajedno sa tim licima učinio krivično delo iz člana 2. ovog zakona.Vlasnikom se smatra okrivljeni, svedok saradnik, ostavilac, pravni sledbenik ili treće lice.Koliko vidim, finansijska istraga se odnosi na imovinu vlasnika i može se doneti rešenje o trajnom oduzimanju imovine, ali pod uslovom da u je krivičnom postupku koji se vodi protiv drugih lica utvrđeno da je zajedno sa tim licima učinio krivično delo npr.organizovanog kriminala. Edited by halloween
Link to comment

Izgleda da je ostavio i oproštajno pismo, koje je njegova supruga dobila onog dana kada je on pronađen u Košutnjaku. Veštačenje je u toku, kaže Dačić.A u pismu piše " Draga moja, Hvala. Molim te da obratiš pažnu na garderobu. Nisam izdržao. N."

Link to comment

pominje se postar koji je doneo pismo, iz cega mozemo zakljuciti da je pismo bilo preporuceno,a to bi opet znacilo da je posiljalac morao otici u postu da bi ga poslao, ili vec neku agenciju koja se bavi kurirskim uslugama.

Link to comment
Otkad novine objavljuju faksimile oproštajnih pisama i to dok istraga još uvek traje? Ako se i jeste ubio, mediji se čudno ponašaju.
To nigde nema, čoveka još nisu ni sahranil, a kamoli da su završili istragu. Mada, ovo sve liči na ad hoc istragu, tek da se javnosti malo zamažu oči.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...