Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

Da si častan, ne bi ujebao stvari do te mere in the first place.Ko ovaj šljam iz političkog miljea što svako malo obećava da će dati ostavku ako se nešto ne izvrne kako oni predviđaju i tako dobrih 15 godina za redom bez ostavke. Pa se na kraju desi da jedan u 500K stvarno da ostavku na neko mesto kad se više stvarno nema kud i odjednom se pojavi neki Gonzo iz Muppet Showa da prokomentariše kako je lik ipak častan čovek. Kao, ispoštovao je svoju reč (nakon što se 65535 puta u poslednjih 15 godina osrao na tu svoju istu reč).

Link to comment
Da si častan, ne bi ujebao stvari do te mere in the first place.
ha, ha, da si castam (lekar koji samo radi svoj posao) ne bi ti nasli 350K evra, i to samo na racunima u zemlji. koliko li je tek u offshore onda.. :yawn2:
Link to comment

Stvarno, k'o što je neko primetio, em je bio lekar, em mator čovek :P , ne ide mi u glavu da neko ko ima toliko love što u zemlji što u inostranstvu ne pokuša da se izvuče/podmiti/pobegne i slično, nego se miri sa sudbinom kao neka osoba kojoj nije preostalo ništa drugo nego da digne ruku na sebe. I da izabere relativno bolan način - mogao je da rokne sebi neki lek u kolima na parkingu i da samo zaspi.I koliko mora biti dobra ta procena dužine konopca-visina grane-tačka u kojoj se njegov vrat nalazi prilikom (navodnog?) skoka sa drveta.Neko je u komentarima na b92 napisao nešto tipa "U čoveče, tu trčim stalno, dobro da nisam juče da naletim na prizor", što znači da je možda mesto frekventno za džogere. Opet, ako se obesio noću, trebalo bi da ima neku baterijsku lampu, svetla od automobila ili slično da osvetli sebi mesto suicida.Sumnjivo je to, ali kao što neko kaže - mnogo love je u igri, a za njega nisam znao da ima toliko.

Link to comment

U ovoj celoj raspravi o dr Borojeviću,bez želje da ulazim u to da li je kriv i ili nije, najviše me nervira što su svi eksperti za samoubistvo vešanjem.Te ne može da se ubije ako mu noge dodiruju zamlju, te, kako mu je polomljen vrat isl.

Link to comment

Dobro je, konačno su se setili. Sad se više nije ubio, nego će da se utvrdi.

Međutim, u sredu popodne pronađen je obešen o drvo, i na istrazi je sada da utvrdi da li se radi o ubistvu ili samoubistvu.
Edited by Kelt
Link to comment
e, duvajte ga s tim stavom da su ljudi od 50 godina rahiticni starci
moja baba se u 84. jos vere po drvecu, kad trese orahe. ziva istina.elem, jel on bese druko katarinu rebracu za proneveru?nebitno u kontekstu casti i necasti, cisto mi zanimljiv podatak.
Link to comment
U ovoj celoj raspravi o dr Borojeviću,bez želje da ulazim u to da li je kriv i ili nije, najviše me nervira što su svi eksperti za samoubistvo vešanjem.Te ne može da se ubije ako mu noge dodiruju zamlju, te, kako mu je polomljen vrat isl.
meni je to dosta ocekivano posto su svi eksperti za sve u takvim situacijama. sta me nervira je preterano titularenje, te dr. borojevic ovo, te dr. borojevic ono, sto se ne radi sa drugima kada dospeju u medije, pa recimo ne citamo da je gosp. gavric uhapsen, ili da je dr. slavica djukic-dejanovic udaljila nekog poslanika iz sale, gdja bekvalac izdala novi album itd, itd
Link to comment
U ovoj celoj raspravi o dr Borojeviću,bez želje da ulazim u to da li je kriv i ili nije, najviše me nervira što su svi eksperti za samoubistvo vešanjem.Te ne može da se ubije ako mu noge dodiruju zamlju, te, kako mu je polomljen vrat isl.
pa jeste, gutaj sta ti se servira, i nema zime...
Link to comment
meni je to dosta ocekivano posto su svi eksperti za sve u takvim situacijama. sta me nervira je preterano titularenje, te dr. borojevic ovo, te dr. borojevic ono, sto se ne radi sa drugima kada dospeju u medije, pa recimo ne citamo da je gosp. gavric uhapsen, ili da je dr. slavica djukic-dejanovic udaljila nekog poslanika iz sale, gdja bekvalac izdala novi album itd, itd
Opšte je poznato da će Zemlja da prestane da rotira ako doktoru ili doktorki (češće) ne napišeš ispred imena sve titule ili makar ono dr cool.gif .
Link to comment

Sta znam, meni je u celoj prici sumnjivo da neko njegove reputacijeTM, imovinskog stanja i ostalih bitnih cimbenika u zemlji DembelijiSrbiji odluci da digne ruku na sebe umesto da nosi narukvicu neko vreme, istrpi malo medijske hajkeTM, podeli malo zelembaca kome trebaTM i nastavi da uziva u zivotu... ili sam i ja previse pod uticajem zivota u majci Srbiji :unsure:

Link to comment
U ovoj celoj raspravi o dr Borojeviću,bez želje da ulazim u to da li je kriv i ili nije, najviše me nervira što su svi eksperti za samoubistvo vešanjem.Te ne može da se ubije ako mu noge dodiruju zamlju, te, kako mu je polomljen vrat isl.
ppp csi
Link to comment

a meni je sumnjivo da svedok ogromnog skandala prvo dobije mogućnost da se slobodno kreće kuda želi (uh, uh, pardon, imao je narukvicu), i potom se samoubije u šumi na ovakav način. ovo je zemlja u kojoj su svedoci često ostajali bez glave i ne bi me uopšte čudilo da je lik dosta vešto ubijen. ne živimo u nekom mirnom planinskom kantonu u Švajcarskoj pa da to bude nerealan scenario. pošto je medijska slika o slučaju jako čudna (B92 i RTS od početka insistiraju na najgoroj tabloidštini, tipa "obesio se!", u Blicu događaja ni nema na naslovnoj strani blink.gif), opredeljujem se da mislim da policija šalje ambivalentne signale medijima, iz razloga koje ionako nikada nećemo saznati.edit: ako je verovati RTS-u, Viši sud u Beogradu potvrdio je medijima da je Borojević izvršio samoubistvo već sinoć, iako u tom trenutku Institut za sudsku medicinu nije imao ni potvrdu identiteta obešenog. kakva je to žurba, sunce ti jebem

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

A da lepo sačekamo obdukciju? U nalaze apsolutno ne želim da sumnjam, em je Institut za sudsku medicinu ozbiljna ustanova em im je pokojnik bio kolega sa kojim su radili godinama na fakultetu. U suprotnom treba pustiti fosgen nad Srbijom, preorati i zasaditi oraje.edit: da ne bude zabune, dobrovoljno ću doći tu i raširenih ruku čekati avione negde na Savi.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...