Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

Eto, Tomin, ima splav, sve laže. Krk!Upadljivo da današnja Politika na naslovnoj strani ima skrinšot sa RTS, dok Pravda palamudi o ne znam čemu, ali o korupciji u zdravlju jok. Sumnjivo mi to nešto. :fantom:

Link to comment
rekao istinu, ili barem ono što većina građana percipira kao istinu
u slučaju građana srbije, istina i percepcija istine su u debeloj zavadi.raduje me da je i ovde taj mucavi nazadnjak proglašen mesijom. nadam se da će toma kad ga ustoličite da dovede stotine takvih specijalnih savetnika koji će nas preporoditi. Edited by Gonzo
Link to comment

ne smatram ja da je isturak* sns-a sve lagao jer živim u srbiji i nisam retard- to kao osnovne premise za dalje pisanje. dakle ta uvertira je ok al poenta priče je da je dačić dupe marjanovo /parafraziram/ i da je u suštini suštine kamen spoticanja u korupciji kabinet predsednika /parafraziram/. that's so sns. <_< potrebno je biti prilično :wacko: da ne bi bilo jasno da je predizborna virtuoznost svuda oko nas. a i prilično se minirao tim izazivanjem sažaljenje: sa'će on jadan da završi kod danice e a i to je pitanje..sirak tužni bez igde ikoga. jadan. :bee::bee: to što ste vi željni da dođe neko i kaže bilo je dosta i razjuri bagru - to je vaša stvar, i nema nužno veze s realnošću. zato ne kačite se na svaku sitnicu.*od glagola isturiti

Link to comment
dakle ta uvertira je ok al poenta priče je da je dačić dupe marjanovo /parafraziram/ i da je u suštini suštine kamen spoticanja u korupciji kabinet predsednika /parafraziram/. that's so sns. <_< potrebno je biti prilično :wacko: da ne bi bilo jasno da je predizborna virtuoznost svuda oko nas.
Ovo je 100% tačno. Prilično upada u oči kako u svom spontanom očajničkom istupu uspeva da elegantno zaobiđe i nadležnog ministra i šefa mu stranke :D
Link to comment
  • 2 weeks later...
Deset dana čekaju lekara..tomicin amanet..
ma to je amanet i tomice i kompletnog sistema zdravstva koji u ovoj zemlji kurcu ne valja....Uskoro isporuka citostatika - naravno, da dodam da ovde nije reč samo o jednom leku neko o čitavoj paleti. Takodje nigde ne nadjoh vest da su u najvećem broju medicinskih ustavnova u Srbiji plate srezane za oko 25%. Ne vredi. Em država nema prebijene pare, em je Fond teško sjebana i anahrona institucija, em su direktori uglavnom teške lopine i partijski nesposobnjakovići, em lekari troše previše. U najskorije vreme će se čitav sistem prosto raspasti.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...