Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

stavio ovo na rts topic, ali možda je adekvatnije da stoji ovde...
Javna je tajn da je g. Radosavljevic, specijalni tuzilac, vratio krivicnu prijavu, da se koriguje, da se izbaci 8 imena...
Taman da je clan Satanisticke sekte, prvi je cinovnik ove drzave koji je skupio hrabrosti da kaze ono sto svi znamo - da korupciji, dok je sistem vlasti kakav jeste, nema leka u Srbiji.
Link to comment
Pa da, to je to, ako je iz SNS, mora da je neki ološ. Partokratija ftw.
otprilike, ako je iz SNS-a može da dobije samo srdačan otpozdrav od mene. a to nema veze s partokratijom, već sa mozgom.
Link to comment
Ograđivanje od MilanovićaLjubiša Milanović izneo je sopstveni stav, lični utisak, rekao ministar Stanković, komentarišući tvrdnje svog savetnika o korupciji u zdravstvu. Nema pritiska na policiju da se izostave pojedina imena u istrazi o korupciji, rekao ministar Dačić.Ministri zdravlja i policije reagovali su na jučerašnju izjavu savetnika ministra zdravlja Ljubiše Milanovića koji je, gostujući u Jutanjem programu RTS-a, optužio nadležne državne organe, pre svega Specijalno tužilaštvo, BIA i Ministarstvo pravde, da opstruišu borbu protiv korupcije i da se tim problemom bave više teorijski nego praktično. Ministar Zoran Stanković rekao je da je njegov savetnik izneo isključivo lični stav."Milanović je u emisiji izneo sopstveni stav, lični utisak. Dobar deo tih informacija ja sam prvi put čuo. Nemam pravo da ulazim u političku istragu i u ta dokumenta nemam uvid", rekao je ministar Zoran Stanković u Vranju"Ono što je Ljuba Milanović izneo, ako je imao dokaze, morao je da ih pruži nadležnim organima, a ako nije pružio, i njegova odgovornost je evidentna", istakao je Stanković.Ministar je rekao da je Milanović još uvek njegov savetnik i da će po dolasku u Beograd razgovarati sa njim.Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić rekao je da nije upoznat sa time da postoji beleška o vršenju pritiska na policiju da se izostave pojedina imena u istrazi o korupciji u zdravstvu. "Da postoji tako nešto valjda bi bio upoznat sa time", rekao je Dačić novinarima posle sastanka sa predstavnicima romske nacionalne manjine u Beogradu. Dalja istraga pokazaće da li će još osoba u tom postupku biti procesuirano, rekao je Dačić i naveo da će "od 1. januara tužilac voditi istragu o korupcijama u zdravstvu". Prema njegovim rečima, "nema nikakve mistifikacije u toj oblasti" odnosno, tužilaštvo i policija normalno rade svoj posao.Na pitanje novinara da li će Ljubiša Milanović morati, kako je sam rekao, da ide kod Danice Draškovića "u kafić", da traži posao (zbog kritike vlasti) , Stanković je rekao da neće morati jer, po njegovim saznanjima, "Milanović već ima privatni posao, kafić ili brod". :mellow:
Link to comment

^ haha, da, ja baš mislila a šta ima da ide kod danice, valjda ima toma il' neko od prijatelja nešto sa strane - kad vid' ti to.a što se navrz'o na danicu? <_< ah da, da malo izigrava žrtvu, tačno :isuse: ...

Link to comment
Dobro, znači da lik sve laže, jel?
Baš sam pomislio kako je krenulo spinovanje... Čuveno "mani ti šta je on rekao, nego da vidimo ko je on i zašto to radi"...Što neko napisa ranije, pa i da je crni đavo, javno je, na televiziji, rekao istinu, ili barem ono što većina građana percipira kao istinu, a niko drugi nema muda da kaže... I svaka mu čast...
Link to comment

Мени овај аплауз баш туга, подсетио ме на то колико се овде увек ћути о свему. Страшно што смо дошли у ситуацију да некога ко све ово јавно каже доживљавамо као потпуног цара. Демократија до мога.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...