Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

jel stvarno vrti svesku, ili je to neka metafora za gledanje u ekran kompjutera?
sveska je metafora za notebook. nadjoh resenje problema, sudba me jos jednom naterala da cekam neki red pa sam citala sve sto sam stigla. ukoliko vam se desi sto i meni, zatrazite od sestre koja vas zakazuje u roku duzem od 30 dana potvrdu o nemogucnosti pruzanja zeljene usluge (ne vazi za MR, neke ultrazvukove, koronografiju i ne znam sta jos, pise na zidu svake cekaonice), onda odete kod privatnika, uradite sta treba, sacuvate racune pa trazite refundaciju od zdravstvenog osiguranja. uostalom, citajte sami
Link to comment

Svaka čast čoveku. Naravno, svi znamo kakav će biti epilog ovakvog, čak i šturog, prozivanja Kabineta.A eno, BoTa se već vozi u novom Fiatu, zaboravio i status kandidata i EU i Kosovo. Kamapanja se užurbano seli da grinfild investicije i nezadrživo srljanje u progres...

Link to comment

jel mi se čini ili je ovo čovek koji u "vidimo se u čitulji" priča o slučaju kad su pljačkaši upali u stan, ubili majku i dete i rekli "ko ga jebe, što nije bio u školi" ?

Link to comment

Lik je apsolutni hit večeras, snimak se šeruje i tvituje skoro koliko i nišlijsko recitovanje. Što se priče o sveskama i zakazivanju tiče, bliska osoba mi pričala kako u prethodnom domu zdravlja nije bilo šanse da zakaže telefonom pregled kod lekara opšte prakse. Uvek nema termina, popunjeno sledećih 6 dana itd. Kada ode do DZ i nacrta se ispred šaltera da gleda kako teta lista svesku (na kvadratiće, ukoričenu) - termini se pojave.

Link to comment
Koliko me ćurka nervira :isuse:
baš je glupo što ga je pitala da kaže neka konkretna imena, a on se pametno ustucao i uzmucao, junoša.tip je inače naprednjak, a njima ne smemo verovati ništa jer su prokleti i izdali su sve u šta su se decenijama kleli samo da bi došli na vlast.
Link to comment
A najbolje je sto se klip siri netom ali o tome ni reci ni u jednim novinama.
Bilo je u vestima b92a evo nesto i u novinamahttps://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150519271101203.428433.106102216202&type=1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...