Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

Tomica je za ovog lika suvi genije i moralna gromada.Prvo objasnjenje je da je mladja tako ocigledno puko da je jedino ovog lika uspeo da navata, jer niko sa 2g mozga nece da se uvlaci u to i da bude tu kada sve konacno i javno ode dokurca i bar neki racuni stignu da se plate. Blagi pogled na facu, akcenat, govor i pojavu uopste je dovoljan da se radi o tipu koga apsolutno nista ne bi nateralo da odbije.Drugo objasnjenje je da je Mladja resio da razbuca i ovu vladu, pa je poceo uvaljivanjem ZS za ministra, sto je strategija kojoj se nema sta zameriti.
Jasno je da u političkom smislu novo lice u ovoj vladi može samo da se potroši. Ovo im je sigurica - ako kojim megalomanskim čudom i uradi nešto politički profitabilno eto Mlađe da to i ubere. Ako nešto zasere i to je ok jer čovek nema veze sa G17+. I na kraju najlepše od svega je što će i Mlađa imati svog Cvetkovića."Ne zaboravite da je G17+ postavio vanstranačkog ministra zdravlja tako da optužbe za partokratiju ne stoje..."
Link to comment
Jasno je da u političkom smislu novo lice u ovoj vladi može samo da se potroši. Ovo im je sigurica - ako kojim megalomanskim čudom i uradi nešto politički profitabilno eto Mlađe da to i ubere. Ako nešto zasere i to je ok jer čovek nema veze sa G17+. I na kraju najlepše od svega je što će i Mlađa imati svog Cvetkovića."Ne zaboravite da je G17+ postavio vanstranačkog ministra zdravlja tako da optužbe za partokratiju ne stoje..."
Jedino sto je ovaj tip prema svojim sposobnostima da uradi bilo sta profitabilno negde na dnu liste, koja je prilicno dugacka ako se i 'nestrancki' doktori ukljuce. Dakle, ili je Dji dogorelo do nokata, ili je u pitanju diverzija.
Link to comment
ali u tekstu ne piše Stanković sa VMA nego"Predmet drži u stolu više od mesec dana i tada pronalazi sudskog veštaka, lekara u penziji dr Zorana Stankovića, koji posle jedanaest meseci daje nalaz da Nikolina smrt jeste nasilna, ali da je on na mozgu imao toliko anomalija da je lagani šamar mogao dovesti do smrti" ?Mislim, ništa neobično da neko nađe lekara druge specijalnosti a ne sudske pa da ovaj izvodi "zaključke", ali me buni je li u pitanju isti ZS
ovo i mene buni,....ministar je rodjen 1954. a ova radnja se dešava 2006. što će reći da je tada imao koliko, 52. godine? Da nije to malo za penziju?
Link to comment
Invalidska? :D
pa ne liči mi zoki na invalida. jes video kako zdravo izgleda. Plus, on je vojnik, oni po pravilu ne idu u invalidske ....a i nemaju razloga obzirom na to kolike su im penzije. :D
Link to comment
ovo i mene buni,....ministar je rodjen 1954. a ova radnja se dešava 2006. što će reći da je tada imao koliko, 52. godine? Da nije to malo za penziju?
Boktejebo, za kakve se gluposti hvatate. Za 2 minuta se vidi da vestacenje pada bas u vreme izmedju njegove smene sa mesta nacelnika VMA i postavljanja za ministra odbrane. Prolece-leto 2005.Teska vremena niskih prihoda.
Link to comment
ovo i mene buni,....ministar je rodjen 1954. a ova radnja se dešava 2006. što će reći da je tada imao koliko, 52. godine? Da nije to malo za penziju?
Dr Zoran Stanković je penzionisani general-major. Penzionisan je 23. april 2005. godine. Rođen je 1954. godine u selu Tegovište u opštini Vladičin Han, a Medicinski fakultet je završio 1980. godine u Beogradu. Doktorsku disertaciju odbranio je 1997. godine. Obavljao je dužnost lekara forenzičara u Institutu za patologiju i sudsku medicinu VMA, a od januara 2002. do 2005. godine bio je načelnik te medicinske ustanove. Stanković je radio kao specijalista sudske medicine i patologije, a 2002. godine je postao načelnik VMA. Na tom položaju nalazio se do 2005. kada je izabran na mesto ministra odbrane umesto smenjenog Prvoslava Davinića. Funkciju ministra odbrane je obavljao i posle razdruživanja Srbije i Crne Gore, do 15. maja 2007, kada je za ministra odbrane izabran Dragan Šutanovac. Klik
Edited by Nesh
Link to comment
Stanković je radio kao specijalista sudske medicine i patologije, a 2002. godine je postao načelnik VMA. Na tom položaju nalazio se do 2005. kada je izabran na mesto ministra odbrane umesto smenjenog Prvoslava Davinića.
Ovo je odlicno. Nije bio nacelnik do izbora za ministra, nego dok ga nisu najurili. Dakle, nacelnik do aprila, ministar od oktobra. Kako se biografija ovih dana blago romansira...U medjuvremenu je malo vestacio.Evo i tekstica iz tih neslavnih i rado zaboravljenih dana. Izvinjavam se zbog Kurira.http://arhiva.kurir-info.rs/Arhiva/2005/jul/26/V-01-26072005.shtml Edited by Patrick Cullen
Link to comment
Boktejebo, za kakve se gluposti hvatate.
Složićeš se da postoji razlika između rečenice "... pronalazi sudskog veštaka, lekara u penziji dr Zorana Stankovića" i "dr Zorana Stankovića, bivšeg načelnika VMA koji sada radi kao sudski veštak".U prvoj rečenici je neki tamo levak, a u drugoj se tačno zna ko je.
Link to comment
sto?neverovatna ti cifra ili princip?
Ma daj,ovo nije za salu!Naravno da ne mogu da prihvatim da neko trazi i 6 evra,ali samo mi nije jasno kako ta nemoralnost,to zlo i raspad u glavi moze da ide dotle!Eeeej,6000 evra jebote!!!Gadio sam se na price kad su uzimali 100,200 evra,a kad sam cuo za ove careve,samo sto se nisam ispovracao. Edited by Tastatura
Link to comment

I platise glavom zbog zbog jedne glupe operacije aneurizme :( Ej aneurizme!Postoji li gora osoba od doktora koji uzima mito? Radis najodgovorniji posao na svetu, spasavas zivote ljudi i to iskoriscavas da ih zarad svoje halapljivosti mucis, ucenjujes, odlazes tesko obolelima operacije unedogled, pretis da ce umreti cekajuci ako ti ne daju sve sto imaju... Imao sam posla sa tim govnima licno i... napalm.

Link to comment
sigurno nije ista tarifa za svakoga, ovoliko traze samo kada namirisu da pacijenti imaju
ako je ovo tacno onda je princip suprotan, sto je neko jadniji i neukiji, vise para se trazi. zapravo, isti princip je primenjivao i eugen slavik, zar ne?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...