Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

nope, nije on potpisao izvestaj.potpisao ga moj ex komso sa sprata ispod, pa se zato tacno secam.divan covek, notorni alkos i profa na medicinskom faksu.

Edited by ToniAdams
Link to comment
Prvo su im saopštili samo inicijale, a sada na vestima i puno ime i prezime i sličica, fin neki svet.I to bi prošlo, nego je pacijentkinjin muž prijavio policiji, valjda im je bilo mnogo, ipak 3000 eura je značajna cifra.I samo mali osvrt na novog ministra. Kažu da je visoko moralan čovek. Koliko se ja sećam on je potpisao patološki izveštaj po kome se ona dva nesrećna vojnika u kasarni na Dedinju međusobno ubiše.
Već viđeno toliko puta, kao npr. "Prema nezvaničnim informacijama, protiv N. M. podneto je nekoliko krivičnih prijava u prethodnom periodu. " Šubarević&co. I gde je N.M? Pa na B.Kosi, u direktorskoj fotelji. Gde je ex načelnik odeljenja operacionog bloka Instituta za neurohirurgiju KCS E.S? U penziji. Ono što ja vidim novo u ovoj priči je pomeranje starosne granice optuženih.
Link to comment
nope, nije on potpisao izvestaj.potpisao ga moj ex komso sa sprata ispod, pa se zato tacno secam.divan covek, notorni alkos i profa na medicinskom faksu.
Brko?Ima i ZS slicnih poduhvata.http://www.politika.rs/rubrike/Hronika/t22711.lt.htmlU clanku se sva ogavnost tek naslucuje. Edited by Patrick Cullen
Link to comment
meni je neverovatno da neko traži 6K evra za jednu aneurizmu. :isuse:
baš.. da je tražio 500 pa ajde, ali 6K, mnogo je.
ma i do soma, somaipo je ok
U Srbiji nema problema sa korupcijom nego sa cenovnikom???? :isuse: Kako reče Stains:
Govna u svakom slučaju.
Link to comment
brko je verovatno najgori covek na svetu.da nisi iz kbloa kad ga znas?
Iz mnogo nekulijih krajeva, nazalost.Znaci, i u komsiluku je bio bas popularan?Prilozi za biografiju novog ministra:
"Početkom juna 2005. stigao je u sud i zvanični izveštaj Instituta za sudsku medicinu kojim komisija ove ustanove konstatuje da je posle obavljene obdukcije utvrđeno da je Nikolina smrt nasilna i da je nastala od snažnih udaraca koji su doveli do pucanja vratne arterije i krvarenja u mozgu, kao i da na Nikolinom mozgu pre ovog događaja nije bilo nikakvih anomalija", objašnjava Kovačević. "Istražni sudija Vesna Babšek, umesto da preda spis tužilaštvu na optuženje, očigledno ne prihvatajući činjenicu da je Nikolina smrt nasilna, donosi odluku da osumnjičene pusti na slobodu. Predmet drži u stolu više od mesec dana i tada pronalazi sudskog veštaka, lekara u penziji dr Zorana Stankovića, koji posle jedanaest meseci daje nalaz da Nikolina smrt jeste nasilna, ali da je on na mozgu imao toliko anomalija da je lagani šamar mogao dovesti do smrti", kaže Kovačević. "Na koji način je ovaj lekar video pomenute anomalije, koje nije videla komisija lekara sastavljena od profesora Medicinskog fakulteta koji su izvršili obdukciju, mi ne znamo", ističe Kovačević.http://www.politika.rs/rubrike/Hronika/t22711.lt.html Dr Zoran Stanković sa VMA je prvobitno tvrdio da je Nikola imao aneurizmu i da je i laki šamar mogao da ga ubije. Međutim, njegovu tvrdnju pobila je grupa lekara sa Medicinskog fakulteta koja je rekla da to nije tačno i poručila Stankoviću da se “vrati u školsku klupu”. Na prethodno održanom ročištu, veštaci su potvrdili nalaz lekara Medicinskog fakulteta - da je Nikola umro nasilnom smrću. http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=07&dd=21&nav_id=446971
Golo govno. Mladjino ludilo je ocigledno kulminiralo. Edited by Patrick Cullen
Link to comment
piksi, ti si car.
Ozbiljno....E sad ću izmislim toplu vodu....Kroz razno-razne vidove koruptivnog ponašanja u zdravstvu tj.kada bi postojao neki "račundžija" i sabrao sve pare koje odu na podmićivanja lekara vs pacijenta,lekara vs komercijalista veledrogerije,direktora KBC,KC & rest vs Veledrogerija i raznoraznih firmi za posredovanje u nabavci medicinskih aparata,medicinskog potrošnog materijala i lekova itd do toalet papira i sapuna u detaširanim odelenjima Domova Zdravlja i ambulanti,pa sve to na godišnjem nivou="Kolubara" bi izgledala kao kolateralna šteta.
Link to comment
Iz mnogo nekulijih krajeva, nazalost.Znaci, i u komsiluku je bio bas popularan?Prilozi za biografiju novog ministra:Golo govno. Mladjino ludilo je ocigledno kulminiralo.
vrlo popularan. doduse, nije se dugo zadrzo, posto se razveo pa zapalio van huda.nisam uopste pametan sto se tice ministra zdravlja, to je verovatno jedna od najdelikatnijih pozicija, zbog same prirode, a pre svega zbog sistematske sjebanosti. a tekst je prejeziv. Edited by ToniAdams
Link to comment
Prilozi za biografiju novog ministra:
ali u tekstu ne piše Stanković sa VMA nego"Predmet drži u stolu više od mesec dana i tada pronalazi sudskog veštaka, lekara u penziji dr Zorana Stankovića, koji posle jedanaest meseci daje nalaz da Nikolina smrt jeste nasilna, ali da je on na mozgu imao toliko anomalija da je lagani šamar mogao dovesti do smrti" ?Mislim, ništa neobično da neko nađe lekara druge specijalnosti a ne sudske pa da ovaj izvodi "zaključke", ali me buni je li u pitanju isti ZS
Link to comment

Tomica je za ovog lika suvi genije i moralna gromada.Prvo objasnjenje je da je mladja tako ocigledno puko da je jedino ovog lika uspeo da navata, jer niko sa 2g mozga nece da se uvlaci u to i da bude tu kada sve konacno i javno ode dokurca i bar neki racuni stignu da se plate. Blagi pogled na facu, akcenat, govor i pojavu uopste je dovoljan da se vidi da se radi o tipu koga apsolutno nista ne bi nateralo da odbije.Drugo objasnjenje je da je Mladja resio da razbuca i ovu vladu, pa je poceo uvaljivanjem ZS za ministra, sto je strategija kojoj se nema sta zameriti.

Edited by Patrick Cullen
Link to comment
ali u tekstu ne piše Stanković sa VMA nego"Predmet drži u stolu više od mesec dana i tada pronalazi sudskog veštaka, lekara u penziji dr Zorana Stankovića, koji posle jedanaest meseci daje nalaz da Nikolina smrt jeste nasilna, ali da je on na mozgu imao toliko anomalija da je lagani šamar mogao dovesti do smrti" ?Mislim, ništa neobično da neko nađe lekara druge specijalnosti a ne sudske pa da ovaj izvodi "zaključke", ali me buni je li u pitanju isti ZS
100%
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...