Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

Jbt, sad gledam Utisak nedelje, ovaj psihijatar HITNO da zalegne na kauč nekom svom kolegi. Kako ga bre nije sramota. Vukovci, inteligencija, kompleksaši, ladna voda...

Link to comment
Jbt, sad gledam Utisak nedelje, ovaj psihijatar HITNO da zalegne na kauč nekom svom kolegi. Kako ga bre nije sramota. Vukovci, inteligencija, kompleksaši, ladna voda...
Ne podsećaj, taman sam se smirio...
Link to comment
sta je reko, sta je reko?nisam pratila :(
Imaš na predhodnoj strani Gonzov, Beowlov i moj komentar na budaline reči...Uglavnom, kad dete ima temperaturu, to je možda žena namerno izazvala da bi zadržala muža... Otkud to lekar zna... I šta on tu sad može...A inače lekari su elita ovog društva, to su najbolji đaci, vukovci, to su samo odabrani, tako da, ko smo mi ostali da sumnjamo u njihove reči... Mali i neuki...I uostalom, nisu lekari krivi, nego mediji, koji ne izveštavaju o dobrim doktorima, nego samo o lošim, sram ih bilo... Da nema medija, ne bi bilo ni grešaka, već oni(mediji) unose nervozu u lekare...Jebote, taman sam se smirio, evo, opet se nerviram... Užasan jedan idiot... Sramota da je TO sudski veštak i lekar i da može da odlučuje o nečijoj sudbini... Edited by radisa
Link to comment
jel to petar bokun govorio? :huh:
Gosti Utiska nedelje su: Zorica Marković, dr Petar Bokun, dr Dusan Stanojević i dr Milan Đukić.Zorica Marković - novinarka, dr Petar Bokun - psihijatar, dr Dusan Stanojević - direktor klinike GAK ?Narodni front?, dr Milan Đukić - v.d. direktora Dečje bolnice u Tiršovoj.
Link to comment
A inače lekari su elita ovog društva, to su najbolji đaci, vukovci, to su samo odabrani, tako da, ko smo mi ostali da sumnjamo u njihove reči... Mali i neuki...
Zaboravio si najbitnije: kritikuju ih propali studenti medicine zbog svoje neumiruće frustracije. Al najveći biser je svakako priča o razvoju inteligencije da 20 godine, tako da ko je pametan u gimnaziji, taj i ostaje pametan (i obično ode na medicinu), dok ovi glupi mogu da studiraju šta hoće, al oni u najboljem slučaju postaju "stručno osposobljeni".
Link to comment
Zaboravio si najbitnije: kritikuju ih propali studenti medicine zbog svoje neumiruće frustracije. Al najveći biser je svakako priča o razvoju inteligencije da 20 godine, tako da ko je pametan u gimnaziji, taj i ostaje pametan (i obično ode na medicinu), dok ovi glupi mogu da studiraju šta hoće, al oni u najboljem slučaju postaju "stručno osposobljeni".
Ima sve na predhodnoj strani... Bojim se i da počnem da se prisećam... Žena me je juče sprečila da bacim monitor sa stola, koliko me je iznervirao...Nego, nije mi jasno, ako sam bio vukovac u osnovnoj i odličan u gimnaziji, a nisam član elitnog društva lekara™, jesm li ja pametan ili samo stručno osposobljen... :unsure: Eto, to mi nije baš najjasnije... Pa ako sam pametan, jel smem ja da ponešto pitam ? Edited by radisa
Link to comment

Jbg, ja sam prihvatio na vreme da sam inferioran i pošto nisam bio vukovac otišao u glupe zubadžije... Vele da sam osposobljen, mada isto vele i da orangutana za 6 meseci možeš naučiti da metne plombu.

Link to comment
Gosti Utiska nedelje su: Zorica Marković, dr Petar Bokun, dr Dusan Stanojević i dr Milan Đukić.Zorica Marković - novinarka, dr Petar Bokun - psihijatar, dr Dusan Stanojević - direktor klinike GAK ?Narodni front", dr Milan Đukić - v.d. direktora Dečje bolnice u Tiršovoj.
da, poludjeli psihijatar bi onda definitvno bio on. dosta je godina radio u splitu kao psihijatar, ali nisam dugo vrimena čitala ništa njegovo, ni o njemu. ali svejedno, kakve su to bezvezarije? stavit ce valjda naknadno transkript emisije na sajt?
Link to comment
Jbg, ja sam prihvatio na vreme da sam inferioran i pošto nisam bio vukovac otišao u glupe zubadžije... Vele da sam osposobljen, mada isto vele i da orangutana za 6 meseci možeš naučiti da metne plombu.
Jašta, i ja čuo...A ono sokoćalo, onaj ultra-zvuk, to je napravio 1 lekar-pripravnik, na kafe pauzama... To go kurac napraviti, nego smo svi mi inžinjeri glupi i samo osposobljeni, pa ne umemo ništa... CT i X-ray su napravile medicinske sestre dok su tračarile, na pauzama, koliko je to sve jednostavno...Koji će nam kurac druge profesije, kad su jedino lekari važni... Edited by radisa
Link to comment
Koji će nam kurac druge profesije, kad su jedino lekari važni...
Koliko li smo tek glupi mi koji smo studirali poljoprivredu, mi smo verovatno na minus delu IQ skale. :D (Doduse, i ja mislim da sam glup sto sam to studirao, ali nisam to studirao zato sto sam glup... mada sad vise nisam ni sam siguran).
Link to comment

pa dobro jel bilo jos o cemu, osim o "superiornosti" (ybt. to su priče prištavih demosa sa anatomije na 1. godini)? npr. o pogrškama u liječenju, o ovome što se dogodilo maloj Nataliji?edit: a ti, doktore stomatologije, ne pravi se emgelz- medicinar si :D

Edited by Nicol
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...