Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

inače, ovaj lik što je ubio medicinsku sestru je pre x godina pregazio devojčicu nekih 200m od moje kuće, preticao je autobus na raskrsnici i udario u nekoliko dece na pešačkom, od kojih je ta deveojčica stradala. na mestu gde je poginula i dan danas stoji mali mermerni spomenik. pobegao je sa mesta nesreće i sakrio automobil kod svog poznanika.

 

zbog tog gaženja je ležao u zatvoru, što su pominjali u tekstu.

 

 

 

 

 

potpuni višak na ovoj planeti.

Za to je dobio 3 godine koje nije ni odlezao jer je amnestiran,strasno.Inace kazu i da je to bilo dete neke medicinske sestre.Ne bi me iznenadilo da taj slucaj ima neke sa ovim sto se desilo,ko zna kako je on sve to ispovezivao u svojoj izvitoperenoj psihi  

Link to comment

ma ok, naravski, al kapiram da ima upucenijih koji znaju tacnu cifru.

meni je tu najjaci momenat bio za vreme nasih, kad je, pored ruiniranog klinickog centra, hram svetog save dobio milion i 600k evra samo za osvetljenje.

Link to comment

Mog strica su pre 16 dana otpustili sa Pulmologije sa nesaniranom upalom oba plućna krila uz hroničnu srčanu insuficijenciju. Pošto nisam znala da čovek i dalje ima pneumoniju, smestila sam ga u instituciju koja pruža palijativnu negu, pošto su ga od tog boravka prebacili i na insulin i generalno je jako zanemoćao. Juče uveče ga nadjem kao da je ušao u edem pluća i onda klasični epilog, pozovem Belmedic, pošto kakvi su, da su, mogu da pruže konzilijarni pregled pacijenta odmah.

 

Da smo opet otišli na Pulmologiju, u njihovu ambulantu, vrv bi mi umro sinoć u čekaonici.

 

Mi moramo da dovedemo tu zgradu u red, a ne da urgentan prijem bude onako razjeban.

Link to comment

Bilo onomad, dala nam neka Amerika milion dolara valjda, da odlučimo sami da li da se renovira Dom omladine ili vozni park hitne pomoći. Dom omladine ubedljivo pobedio, čak je čini mi se organizovano i glasanje na nekom sajtu...

Link to comment

Bilo onomad, dala nam neka Amerika milion dolara valjda, da odlučimo sami da li da se renovira Dom omladine ili vozni park hitne pomoći. Dom omladine ubedljivo pobedio, čak je čini mi se organizovano i glasanje na nekom sajtu...

 

ako su amerikanci dali pare logično da se uloži u amerikanu :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...