Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

Triestina je negde u 6-7 ligi, i u stečaju.  :lolol:

Takvog spiska nema. Ovde je obrnuto: osiguranja imaju spisak bolnica sa kojima kao saradjuju, i gde možeš da ideš da bi ti nadoknadili troškove. Ovde je to uglavnom sve neko vaćarenje i lov u mutnom. Zato to tržište osiguranja i nije bog zna kako razvijeno. Oni bi da naplaćuju premije, ali da ne isplaćuju posle naknade.  :lolol:

 

Bas me cudi sto ste ulagali u tu industriju u Serbii :ss1:.

Link to comment

Triestina je negde u 6-7 ligi, i u stečaju.  :lolol:

Takvog spiska nema. Ovde je obrnuto: osiguranja imaju spisak bolnica sa kojima kao saradjuju, i gde možeš da ideš da bi ti nadoknadili troškove. Ovde je to uglavnom sve neko vaćarenje i lov u mutnom. Zato to tržište osiguranja i nije bog zna kako razvijeno. Oni bi da naplaćuju premije, ali da ne isplaćuju posle naknade.  :lolol:

 

e, jel postoji Ponziana jos uvek?

 

EDIT

 

deilja brzi :lolol:

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Kako stoji naša™ Poncijana?

Ponziana je sad amatersko sportsko društvo, i po ugovoru, omladinska škola Udinese-a. Imaju veliki problem jer im je propao teren, pa dok ne skupe pare da ga obnove, obustavili su rad.

Link to comment

video sam negde na netu da postoji knjiga o istoriji Ponziane, to bih voleo da nabavim kada budem u komsiluku

 

noi-del-ponziana.jpg

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

video sam negde na netu da postoji knjiga o istoriji Ponziane, to bih voleo da nabavim kada budem u komsiluku

 

noi-del-ponziana.jpg

Pogledaću ako mogu da ti iskopam negde, da se ogrebem  ;) Pa onda da ti pošaljem.

Link to comment

hvala :ziga:  zanima me deo o ucescu u jugoslovenskoj ligi

Da ne trolujemo previše: 1945-46 u jugoslovensku ligu su se upisali Amatori Ponziana, to je bio deo Ponziane, koji se priklonio Titu. O tome baš piše u knjizi.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...