Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

drage dame postujem vas generalno vam konstitucija nije kao nekad i porodjaji prirodni su tezipostujte i vi ginekologe i studentekad se desi cepanje malo vremena ima, tad se ne biste bunili ni da vas portir zasiva

Link to comment
kad se desi cepanje malo vremena ima, tad se ne biste bunili ni da vas portir zasiva
gospode bas sam skoro slusala horor pricu na ovu temu, najradije bih predlozila revolucionarnu ideju da se to prirodno zabrani zakonomne zivimo vise u sumi, kupamo se, lecimo se antibioticima, ne operisemo ni slepo crevo bez anestezije. prirodno je prilicno precenjeno imho
Link to comment
ne zivimo vise u sumi, kupamo se, lecimo se antibioticima, ne operisemo ni slepo crevo bez anestezije. prirodno je prilicno precenjeno imho
pa sta ja da radim jadnka kad prodjoh sve moguce analize za epidural, probijem termin pa me smestise patologiju, zadesi se veliki petak, nema doktora, nema sestara, kad sam vec pocela da vicem, oni mi kazu da sam 6 prstica otvorena, dok odradise pripremu i nisam legla na onaj porodjajni astal, dr mi saopsti kako sad i nemamo vise vremena za epidural, dadose mi ga malo samo zarad bezbolnog usivanja. divljaci.
Link to comment
drage damepostujem vasgeneralno vam konstitucija nije kao nekad i porodjaji prirodni su tezipostujte i vi ginekologe i studentekad se desi cepanje malo vremena ima, tad se ne biste bunili ni da vas portir zasiva
to je kao i sa vakcinama uvek ima slucajeva sa nezeljenim efektima uvek moze da se desi da izlazu pogledima intimu i nutarnjost pokvarenim ginekolozima i studenatima ali sve je u redu dok imaju nezne ruke kao stomatolozi.
Link to comment

Da, posebno me nervira i zapanji kada u DZ, usred nekakvog pregleda uleti sestra sa novim kartonima (bez kucanja i prethodne provere da li nekome smeta što ona, eto, mora da uđe baš tad). Svaki put.

Link to comment
pa sta ja da radim jadnka kad prodjoh sve moguce analize za epidural, probijem termin pa me smestise patologiju, zadesi se veliki petak, nema doktora, nema sestara, kad sam vec pocela da vicem, oni mi kazu da sam 6 prstica otvorena, dok odradise pripremu i nisam legla na onaj porodjajni astal, dr mi saopsti kako sad i nemamo vise vremena za epidural, dadose mi ga malo samo zarad bezbolnog usivanja. divljaci.
pravo da ti kazem nemam pojma, ako uopste i dodjem do te odluke ne bih ni u kakvom ludilu ni pokusala prirodan porodjaj i cekala da se desi.carski, sa odredjenim datumom i garantovanom totalnom anestezijom, onda mogu i studenti da gledaju i televizija da snima sto se mene tice
Link to comment

nisam ni ja 'tela no u srbiji majcici te mahom lepo ispostuju sto se toga smatra, jel tako? tako je.da se otvoris toliko a da eto nema bas ni toliko pominjanih studenata da te vide. nego ti dr sidje sa sprata i kaze doslovno: da li vi znate da ste me upravo podigli sa rucka? :isuse:

Link to comment

svi smo pomalo zakrzljaliako iko na forumu radi fizicki posao, skidam kapukako su se sokirali u jednom domu zdravlja kad im dosla zena pred porodjajdok su se oni snasli, zena se stojeci porodila bez problemai necu vise da se mesam u tu oblast

Edited by fragand
Link to comment
Da, posebno me nervira i zapanji kada u DZ, usred nekakvog pregleda uleti sestra sa novim kartonima (bez kucanja i prethodne provere da li nekome smeta što ona, eto, mora da uđe baš tad). Svaki put.
Ama ajde i sestre, ali redovno upadaju drugi pacijenti dok doktorki pokazujes gljivice po organu. Pre dva dana su tako upali ispred mene sa deteteom dok jeprethodni pacijent bio unutra i mrtvi ladni obavili pregled kod lekara. Taj primitivizam kao i ovo sa predajom knjizica moze da spreci samo lekarska komora. Zatosu nekad u ordinacijama postojali paravani.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...