Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

pa jbg nije bas prijatno da te zagleda gomila studenata dok se npr cerecis kod ginekologa.
scena iz filma romance (1999). da li bi zelela da te lece lekari koji su kao studenti videli samo lutke.
Link to comment
ja sam samo govorila o svom pravu.a sigurna sam da postoji dovoljan broj zena kojima to ne smeta nimalo.
Zanimljiv stav. A šta ako bi ga zauzele i sve ostale žene?
Link to comment

Ako se pacijent leci u ustanovi koja je nastavna baza fakulteta mora da ima u vidu da ce mozda biti studenata.. A ako ti je ginekolog u Domu zdravlja nece biti tih problema.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

nekako ne mogu da zamislim zenu kojoj to ne smeta ni malo.trebalo bi mozda uvesti neki vid nadoknade za ovako nesto, tipa besplatan pregled il sta znam sta vecedit. bar je tako bilo na stomatoloskom (vrlo davno sam isla doduse), student ti popravi zub bez anestezije al for free

Edited by Leia
Link to comment
nekako ne mogu da zamislim zenu kojoj to ne smeta ni malo.trebalo bi mozda uvesti neki vid nadoknade za ovako nesto, tipa besplatan pregled il sta znam sta vecedit. bar je tako bilo na stomatoloskom (vrlo davno sam isla doduse), student ti popravi zub bez anestezije al for free
zahvalnicu za zrtvovanje za nauku? ^_^ne znam. na juniorovom porodjaju su studenti plakali zajedno samnom. ponekad je lepo da zena ima bar nekog na svojoj strani :ph34r:
Link to comment
ajoj, znam zenu kojoj su izmedju kontrakcija redom gurali prste njih nekoliko.ne bila joj u kozi.
Ne postoji drugi nacin da se vidi koliko je zena otvorena :unsure:A slazem da ne treba vise njih da pregleda nego po jedan.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment
zahvalnicu za zrtvovanje za nauku? ^_^ne znam. na juniorovom porodjaju su studenti plakali zajedno samnom. ponekad je lepo da zena ima bar nekog na svojoj strani :ph34r:
besplatnoj usluzi se u zube ne gleda :stomatolog:ali posle tog iskustva sa istraumiranom studentkinjom (em me boli em me grize savest!!) ja vise ne otvaram usta dok ne vidim spreman shprica ovo drugo :ph34r: hjudz rispekt, znam svoje limite tako da takav zahvat bez totalne anestezije ne bih ni pokusavala
Link to comment
eh sad i ti, ne mora tu da ima 10 misljenja, dovoljno je dr-ovo
Mozda se nisam dobro izrazio, mislio sam da tako studenti jedino mogu da vide koliko je trudnica otvorena i kako to izgleda a ne da li je uopšte otvorena.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...