Jump to content
IGNORED

Transferi


Joe D

Recommended Posts

Sa zakasnjenjem Rade Dzambic, Darko Habus i Ivan Miskovic u Krajovi, Vukasin Mandic u Asesoftu.
Hm... znao sam u osnovnoj skoli lika koja se zvao Rade Dzambic, i koji je trenirao kosarku. Verovatno je to taj. Nisam znao da je uspeo da postane profi, i da napravi ovako eminentnu karijeru. Edited by Nikodije
Link to comment

Otisao je u USA na koledz pa se vratio kad zavrsio i potom igrao u Ergonomu pa Radnickom KG zatim u Sloveniji i evo vec peta sezona u Rumuniji.Sent from my cigla using Tapatalk

Link to comment

Jedna od vecih lozana svojevremeno u OS Ivan Gundulic. Isao mi je na kurac. Ali je u kosarci postigao mnogo vise nego ja, iako sam, nema nikakve sumnje, bio talentovaniji. :cry:

Edited by Nikodije
Link to comment

Ja ga znam licno i to dosta dobro jer je igrao sa mojim burazerom i mogu ti reci da je dobar lik sve bi ti dao i sve hoce da ti ucini . A na terenu se pali ko klinac :) kad ga vidis na terenu pomislis ma ovaj je neka budala lud 100% ali kad ga upoznas vidis koliko je dobar covek.Sent from my cigla using Tapatalk

Link to comment

Oliver Stević u nečemu što se zove Stelmet Zielona Gora.Crni Makedonac u pokušaju, Marques Green, u Cedeviti.Drenovac u Fortitudu, oni su u Legadue ove godine.

Link to comment

Da, vidim sad da su potpisali Quintona Hosleya ovog leta i da je tamo igrao onaj mučeni Mirković sa početka sezone u Mirkovoj Zvezdi. Imaju i par Poljaka koji su igrali preko ili na koledžu. Ako se ne napune u sledećih par nedelja, biće tamo Stević opušteno starter.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Valencia is in talks with Serbian National Team forward Marko Keselj (206-SF-88). The Spanish squad is on the market after departure of Clay Tucker, who left the club for US without permission. Keselj spent last two seasons with Olympiakos.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...