Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

9 minutes ago, booyaka said:

Kažnjen je na šest meseci neigranja, dakle osvedočeni.

kažnjen je jer je pričao o klađenju, ali su optužbe o nameštanju odbačene. inače bi mu neigranje na pola godine bilo najmanji problem. mislim, ne volim ga, ali svaka čast kako se bori ne samo ovde već u svakom finalu velikog turnira. 

Link to comment

Ispašće na kraju da je Higins dao Vilijamsu tri sesije fore... 15:13, a deluje i da će 15:14 uskoro, izvukao je za crnu majstorski...

 

Edit: ipak roze, možda je zeznuo sad...

Edited by Đipalo Junuz
Link to comment
kažnjen je jer je pričao o klađenju, ali su optužbe o nameštanju odbačene. inače bi mu neigranje na pola godine bilo najmanji problem. mislim, ne volim ga, ali svaka čast kako se bori ne samo ovde već u svakom finalu velikog turnira. 
Gledao sam taj snimak, pita ga krimos kako može da se namesti rezultat, a Higins mu detaljno odgovara, namerno se promaši, nije problem, izgubi se i frejm ako treba. Do tada mi je i bio jedan od simpatičnijih, posle toga mi se zgadio.
Link to comment
Gledao sam taj snimak, pita ga krimos kako može da se namesti rezultat, a Higins mu detaljno odgovara, namerno se promaši, nije problem, izgubi se i frejm ako treba. Do tada mi je i bio jedan od simpatičnijih, posle toga mi se zgadio.
Mnogo si ti neki gadljiv i opak lik
Link to comment

Ja ga isto ne volim, i to sa nameštanjem mi je bilo odvratno, mada nisam ga voleo ni pre, uvek mi je bio dosadan, ali za ovo što radi večeras kapa dole - balls of fuckin' steel.

Link to comment

Dade mu sansu Higgins, ali nema leba, jednostavno mu uvek fale par kugli i uvek izgubi dobru poziciju bele, nema sanse vise da pogodi kad treba da resi frejm.

Link to comment
Just now, Đipalo Junuz said:

Uspeo da malo bolje razbije klaster najzad

 

Da, ali je opet imao samo jednu kuglu za igru i to tesku. Ceo mec ne uspeva, neverovatno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...