Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Sad odgledah snimak ovog sat vremena plus frejma. Pakao.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Sad sam i ja gledao reprizu, tek. Selby kralj, postavili rekord za najduzi frame. A to me podseti gledao sam i prethodni rekord par minuta kraci, Maguire i King.

 

A sad ce ponovo...  :lolol:

Edited by Grandilof
Link to comment

Tesko ce Selbi sa ovakvim kvalitetom ofanzivne igre protiv Dinga (tesko bi i Fu sa svojim igrom iz ovog polufinala), osim ako uspe da uvuce Dinga u nesto slicno ovome sto je igrao sa Fuom. 

 

Ali bilo je zabavno, igrao se snooker. Selbi je imao laksi zreb i, po prikazanoj igri do polufinala, Fu je vise zasluzivao da ide u finale. Opet, u samom polufinalu Selbi je guzeljao bas zestoko u trenucima kad im skoro nista nije islo od ruke. Bice umoran, tako da mi Ding deluje kao veci favorit.

 

Napred Selbi! :D

Link to comment

Koliko meceva unazad pocinje odlicno i onda pada kako mec odmice, pa se posle cupa i nogama i rukama. Takav mu horoskop izgleda za ovaj turnir :P

Link to comment

Umal' 7-0 da bude, a sad ce nereseno uskoro, koliko vidim. Slazem se sa ovim gore, ali sam se ponadao konacno da nece biti taj slucaj, ali jelte izgleda ne moze drugacije.  :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...