Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Tramp odvaljuje Dota, Roni i Higins u egalu
m da, selbi je odlicno odigrao poslednji frejm i povratio se iz dingove dominacije na 5 3, vilijamsu treba jos dva frejma da otpise alenabtw roni i higins = clash of the titans, roni je svestan da protiv higins masine svaki potez ne samo frejm moze postati presudanu sedam dosadasnjih meceva higins je uzeo 4 roni 3.. vreme za izjednacenje? : )
Link to comment

Iako navijam za Ronija, Higins je po meni i dalje glavni favorit, očekujem finale Tramp-Higins, mada male šanse dajem i Roniju i M. Vilijamsu

Link to comment

Iz čistog revanšizma što je izbacio Selbija navijam da ga Tramp upropasti, mada bi bila fora da uzme neko ko nije iz Komonvelta, pogotovo što su ga na početku karijere navijači zajebavali maksimalno (kao onomad kad ga je na finalu Mastersa Roni uzeo pod zaštitu od nekih divljaka u publici)

Link to comment
Iz čistog revanšizma što je izbacio Selbija navijam da ga Tramp upropasti,
ma kakvi, ako bi ding uzeo trofej bilo bi da je selbi izgubio od sveCkog prvaka ;d))
Link to comment

Moram da priznam da nisam mnogo gledao decka do sada i da sam prijatno iznenadjen koliko je dobar. Moje finale iz snova Mark J Williams vs Trump... Ne volem ni Dinga a narocito ne Higginsa

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...