Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

Just now, Svemir Zeka said:

100+ evra spavanje

Restorani: od desetak evra nadalje klopa, zavisi kako gde. Pivo od 3 evra, na Bolu je 3,5 npr točeno Karlovačko, primera radi.

Bol je skuplji od ove druge strane (Sutivan, Supetar, Splitska, Postira) 

I....rent a car, nema smisla bez toga ako hoćeš da vidiš više mesta

 

Suštinski, ja kao prosečni Srb, beogradski citizen, ne osećam skupoću u odnosu na Beograd, najiskrenije. Ne jer sam tajkun, ne jer je jeftino, nego zato što je Beograd enormno skup. Nisam očekivala da letujem i da mi bude jeftinije, ali nije ni neko opterećenje (ako izuzmem smeštaj). 

 

Mi smo komentarisali da sa polupansionom trosimo manje na moru nego kad sedimo u Beogradu (u CG doduse)

  • +1 1
Link to comment

Da, u CG ti isplati da budeš pre nego u Bgd :D

 

Eh da, zavisi od veličine smeštaja. Ovo je gajba za petoro

Link to comment

Imate u Centru za kulturu izlozbu. To je covek koji je autor Ljubav je bol, a Bol je na Bracu, i onaj logo sa izvrnutim B:heart:L. 

On je beskrajno duhovit, udubite se ako svratite :D

Edited by Sandradjer
  • Wub 1
Link to comment
On 30. 7. 2024. at 17:33, Svemir Zeka said:

100+ evra spavanje

Restorani: od desetak evra nadalje klopa, zavisi kako gde. Pivo od 3 evra, na Bolu je 3,5 npr točeno Karlovačko, primera radi.

Bol je skuplji od ove druge strane (Sutivan, Supetar, Splitska, Postira) 

I....rent a car, nema smisla bez toga ako hoćeš da vidiš više mesta

 

Suštinski, ja kao prosečni Srb, beogradski citizen, ne osećam skupoću u odnosu na Beograd, najiskrenije. Ne jer sam tajkun, ne jer je jeftino, nego zato što je Beograd enormno skup. Nisam očekivala da letujem i da mi bude jeftinije, ali nije ni neko opterećenje (ako izuzmem smeštaj). 

 

:huh:

 

to je preskupo, ima i za manje, nego je problem naći u ovom momentu, jedino da uloviš kad neko otkaže

 

@dragance napiši mi u DM od kad do kad, koliko vas je, šta vam treba itd itd

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

:huh:

 

to je preskupo, ima i za manje, nego je problem naći u ovom momentu, jedino da uloviš kad neko otkaže

 

@dragance napiši mi u DM od kad do kad, koliko vas je, šta vam treba itd itd

A za koliko osoba? 

Link to comment
16 hours ago, copkillah said:

 

:huh:

 

to je preskupo, ima i za manje, nego je problem naći u ovom momentu, jedino da uloviš kad neko otkaže

 

@dragance napiši mi u DM od kad do kad, koliko vas je, šta vam treba itd itd


Izgleda neću stići ove sezone :( 

Hvala. A bilo bi samo za mene, da se odmorim ko čovek. 

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, copkillah said:

2+1? Može i 2+ manja 2

Koliko je cena za toliki smeštaj? 

Link to comment

Dajte neku preporuku za Cres. 
 

Vraćamo se u Jadranovo po treći put  za godinu dana, pa bi još malo cunjali po okolini. 
 

@raskopcani možda neka kava u Rijeci ako si free nardene dve nedelje…

Link to comment

Za sta ti treba preporuke?

Za kavu se javi kad si u ri ili gdje vec pa da se dogovorimo. Pisi na pm

Link to comment

Posjetiti grad Cres( na trgu najbolji sladoled u široj regiji), Valun dvije plaže jedna , spustajući se s parkinga, na lijevo ( pješke)vodi kod kampa druga desno id parkinga ( dvije čarobne plaže), lubenice uzduž i poprijeko, ako ste u kondiciji spustiti se na plažu Lubenice ( sat hoda , vrijedi svake kapi znoja), ručati janjetinu na sve načine, pohana, rerna i roštilj u Loznatima, posjetiti proizvodnju ter.ulja u Martinšćici....i put do tamo je čaroban, Osor i sitna frigana riba u ostariji na mostu....

U Jadranovu si se vec navikao na izvore, da te ne presjeku... 

Uff al mi jebo Nole ovo malo zivaca, nemam koncentracije.. pitaj i zovi za tu kavu vise

Edited by raskopcani
  • Hvala 1
Link to comment
On 2. 8. 2024. at 14:51, Svemir Zeka said:

Koliko je cena za toliki smeštaj? 

 

70 pa naviše, nedavno su neki poznanici gledali... koliko je to tvoje bilo i za koliko ljudi?

Link to comment

Pa to je to. To sam nailazila, ali malo nam je. Ovo je gajba za petoro, 100 evra. Na bukingu bio najjeftiniji apartman.

Al za sve pare valjalo, novo, opremljeno, čisto. I 20 m od plaže, to nisam ni znala. Mesto je seoce pored Supetra, Mirca, u drugim mestima je bilo skuplje.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...