Jump to content
IGNORED

Fotografije, Druga liga Zapad


čekmeže

Recommended Posts

Čisto da ti kažem da rad na toj fotki nije bio ne znam kako velik (Nije bilo puno posla i "četkarenja" (umetničarenja). Koristio sam 1 layer+teksturu starog filma (providna folija sa trunčicama i dlačicama, lako se nađe na net-u. Ukucaš samo: 'old film textures' i to je to). Ispravio sliku i konvertovao je u black&white sa pluginom nik silver efex pro. Smatram da bi mogao opušteno i sam da izvedeš ovako nešto, ako ne isto, verujem da bi ovo što sam pomenuo sigurno uticalo na tvoje raspoloženje kada bi probao.
Probah :lol: Sinoć sam kreativno obezbedio Photoshop CS4 i potpuno se pogubio, pošto sam do sada riljao samo po Photoshopu 6.0 pa mi je ovo malo zmajovito i napucano. Druga fotka sa istim likom mi je bila interesantna za testiranje, pošto je neki baja sa cegerom slučajno uleteo u kadar pa mi bilo zabavno da i njega koristim. Dozlaboga spor dan na poslu je izrodio ovaj test:tst.jpgTaj tvoj b&w plug-in jebe kevu, iako sam pickao i pickao, ne ispeh da dobijem takav ton...
Link to comment

Jeeee.. Ovaj matorac na klupi je baš interesantan. što se tiče plugin-a, Imaš već postojeće stilove sa leve strane (100% si to primetio) Ja koristim neutral. Znači default-ni i drndam sa desne strane: Brightness-Contrast-Structure. Ako mi je potreban pesak štikliram Film types i drndam slider za Grain + SoftDa li imaš još neku fotku od ovog matorog (po mogućstvu da je sam u kadru)?

Link to comment

I čiči smo dokurčilishae.jpgedit: Molim moderatora da me banuje, jebali me i deda i Photoshop.

Edited by dig_chohano
Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...