Jump to content
IGNORED

Fotografije, Druga liga Zapad


čekmeže

Recommended Posts

moja mezimicaimage5ce4.pngelle, tako nouvelle vague-sque, ajde da budem bas dobro raspolozena prema tebi, godard, elle...prozori su mi nekako malo eye candy, nemaju neku naraciju, nemaju mi neku atmosferu, nema suspensa, nema seksa...iscekivanja, shvatas? ne naslucujem nista sta se desava ni u sobi ni napolju...image6bw5.pngimage7ho8.png

3. bih, eventualno i stavila gore na Fotografijual, nema zurbe, uzivanjcija otkrivanja Foto sveta; drugacije gledam i fotke u casopisima, bilborde, reklame.. juu miline upoznajem literaturu o fotografiji u filmu mmm...

Link to comment
  • 5 weeks later...
Sve dok ih budem radila običnim idiotom, svoje fotografije ću moći da kačim samo ovde.
Koja glupost. A i cini mi se da ti to i tako znas.Mislim, cemu lazna skromnost? Pusti da slije govore umjesto tebe. Sorry for grubost, lijepe su ti fotke, samo me malo pila™ kad netko ovako sam sebi dijeli komplimente... cool.gif Edited by minja
Link to comment

mod on:upozorio bih ucesnike da ne kvare ovaj naivni topitj (vidi prvu stranu) zaista kvalitetnim fotografijama - za kvalitetne fotografije imate topitj gore, uredno pinovan.mod off.Razmisljao sam da pocnem sa prebacivanjem nekih fotografija na gornji topitj - ali to je zaista nezahvalan posao u koji je glupo upustati se. Dakle, odlucujte po svom nahodjenju - ali je steta da ovakve fotke ne budu na onom frekventnijem mestu.

Link to comment
mod on:upozorio bih ucesnike da ne kvare ovaj naivni topitj (vidi prvu stranu) zaista kvalitetnim fotografijama - za kvalitetne fotografije imate topitj gore, uredno pinovan.mod off.
evo sacu ja malo ispraviti gresku... :D ovo su neke iz berlina...post-1652-1223926890.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...