Jump to content
IGNORED

Problem


FranziskaKafka

Recommended Posts

Komsijske macke mi kakIDU u bastu sa cvecem. Sta da radim da ih sprecim?(Parodija.)Molicu samo ozbiljne predloge.(A mozda i nije parodija, narocito ako ste vi taj komsija i ako su metode sprecavanja prilicno nasilne. Podvesti sve pod temu Teror 2, zarad sveopsteg postovanja pravila & propisa.)<_<

Edited by FranziskaKafka
Link to comment
  • 4 months later...

ništa ne možeš da uradiš. one kada nađu mesto koje im odgovara, to je to. šta god da uradiš nećeš uspeti. moja drugarica stanuje na prvom spratu i to je nerviralo jer mačka stalno (od komšije) dolazi na njenu terasu i zapišava istu i cveće. razgovarala je sa komšijom i ništa nisu mogli da urade. prvo je unela cveće i čistila za mačkom, kad joj je dosadilo, zastaklila je terasu. nije isto kao kod tebe, ali nema utehe. moj savet ti je da je pustiš da obavlja tu nuždu. samo ćeš imati probleme ako bilo šta pokušaš. iskreno ja bih pustio mačku da mi urinira po terasi i po cveću, probao bih da je sklonim, ako neće da ode pomirio bih se sa situacijom. kada je vidiš stavi joj do znanja (neće pomoći, ali barem si joj iznela svoj stav o tome) piiiissss.

Link to comment

franciska jedino mogu da te ohrabrim time sto cu ti reci da to i nije toliko strasno sto ti macke kenjaju po dvoristu...zamisli da ti zene-macke poput ejpril o'nil iz kanala 6 vrse veliku nuzdu po cvecu

Link to comment

čini mi se da ne možeš ništa, franciska. pretpostavljam da je u pitanju nekakvo dvorište u kome imaš baštu sa cvećem. ja sam na balkonu držao žardinjere sa cvećem u koje je kofica počela da obavlja posao. pokrio sam zemlju krupnim šljunkom a njoj pokazao posudu sa peskom. to je bilo dovoljno. ovo tvoje je nešto drugo. možda da izdvojiš neki deo, navedeš ih da idu tamo?

Link to comment
Izdaj sobu Veronici Moser ili Alexiji Cage (napisi: stan i HRANA!)
pa zar franciska nije zamolila da se postuju samo ozbiljni predlozi? da sam ja ovde vlast, dobio bi bar nedelju dana zbog ovakvog sprdanja.
Link to comment

Pa i ja bih se sprdala da neko ima problem s tim sto macke kakIDU u bastI. Al' nemam. Imam problem sa seljacima koji imaju tu bastu ispred kuce (videti uvodni post gde pise da nije parodija), a bas i ne lici na bastu nego je "trci-trci pa cvet", a metode su, kao sto rekoh, prilicno surove i spadaju u teror. <_<Na sve to treba dodati da im nije strano da doticnu zag*vnjaju stajskim djubrivom, tako da se prica svodi na bahatost, divljastvo i osvetu. I onu poznatu pricu da i sami cine (drugima) ono na sta se zale (od zivotinja), cak i mnogo gore. Ukratko: ocekuju da ja vaspitam cak i tudje macke, a ne znaju da vaspitaju ni sebe (nikad nisu ni znali), ni svoju decu, ni unuke... :puke:(Osim toga, imaju cudan obicaj da smece drze u dvoristu, na otvorenom, otkad znam za sebe i njih imaju pacove, nekakve zivotinje koje gaje i kolju, supe i supice i slicno... :unsure: )Lako cu ja, znam kako ide zakonska procedura (zivela drustva za zastitu zivotinja i njihovi aktivisti - mi cool.gif ), samo pitam ima li resenja za stoku od ljudi bez prijava i sudova?

Edited by FranziskaKafka
Link to comment
hmmmm... a da pokusas da nahvatas macke u dzak, pa ih prodas nekome?
A da prodam tebe nekome (uz popust, naravno)? ;) Si i sam reko samo ozbiljno?Nema sanse. :evil: Osim toga, ima ih visestruko manje nego stoke (a stoCin broj prelazi 10 u samo jednoj kuci), i za razliku od stoke barem imaju nekakvih manira (citaj: stoka je na nivou pos*eravanja drugima ispred vrata).Ma, nema sa stokom dogovora. A s obzirom na njen broj, jasno je da su sami sebi teski + da se bahate i na raznim drugim "poljima".Zastakljivanje je lose proslo i na mnogo manjoj povrsini (necega). Citaj: stoka ti razbila usred dvorista. I onda ti kriv - sve ti smeta. :wicked: Edited by FranziskaKafka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...