Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Solunac rapidno postaje jedan od najgorih girosa u gradu u kome je od skora velika konkurencija za takvu titulu. Meso seceno unapred i hladno, kolicina je takva da kada ga pojedes ostanes gladan ali kada se ona mast rastvori po telu imas osecaj kao da si pojeo 300g uzegle masti. A izgleda da im toliko dobro ide uprkos radnom vremenu od 24 sata da su u asortiman uveli sladoled, kokice i sapune.

Link to comment

pomenut je već na temi ranije ali treba reći da kad se tiče girosa, bolji odnos kvalitet:cena nema nego kod matorog i ženske mu familije u bulevaru avnoja (z. đinđića). dodatni plusevi za raznovrsne priloge i onaj avion od mlade radnice.

Link to comment
pomenut je već na temi ranije ali treba reći da kad se tiče girosa, bolji odnos kvalitet:cena nema nego kod matorog i ženske mu familije u bulevaru avnoja (z. đinđića). dodatni plusevi za raznovrsne priloge i onaj avion od mlade radnice.
Gde u Z. Đinđića?
Link to comment

kad iz milentija popovića skreneš u z.đinđića prođu se onih par zgradica (poslednja među njima je hipo banka) i nailaziš na dugački niz lokala koji ide skroz do vagona. e, pa negde otprilike se prođe malo više od pola tog niza. prilično je neupadljiv lokal, nikakve šljašteće firme i čuda. samo ćeš na vratima videti nalepljen meni (giros, španski, nemački, italijanski tiganj itd..) za bolji krkanluk za 200 dinara u gradu ja ne znam..

Link to comment

Probao novitet u Aveniji gladnih (G.Delceva) Griller -niski rostilj.Nalazi se na onom maleroznom mestu pored maxija gde su se izmenjali mnogi.Uzeo punjenu pljeskavicu od 250gr. i bogami dobra je.Nema guzve sto je dobro za nas ali nije dobro za radnike jer je izgleda mali promet, pitanje koliko ce da potraje :unsure: Utisak je da je dobra pljeka fino napunjena, nema guzve tako da moze da se "pregovara" sta da stavi, kako da pece.Dok sam cekao dosla musterija i trazila da joj daju pljesku ali da bude "tanka i prepecena", sto su bez problema ispunili :) .Vidim da u delu ka maksiju grade neku metalnu konstrukciju verovatno ce tu biti sedenje....

Link to comment

blagosloven skocic na bajloniju. 10 sarajevskih ovcih cevapa, somun, kupus salata i luk - 375 grama mesa, 270 din. vrhunski obijed.

Link to comment
kad iz milentija popovića skreneš u z.đinđića prođu se onih par zgradica (poslednja među njima je hipo banka) i nailaziš na dugački niz lokala koji ide skroz do vagona. e, pa negde otprilike se prođe malo više od pola tog niza. prilično je neupadljiv lokal, nikakve šljašteće firme i čuda. samo ćeš na vratima videti nalepljen meni (giros, španski, nemački, italijanski tiganj itd..) za bolji krkanluk za 200 dinara u gradu ja ne znam..
meni se to uopste ne svidja. pileci giros u somunu, wtf?
Link to comment
zajebah se, nije da nisam očekivao. na mestu bivse ALKATRAZ šupe (nekad ''Barka'') sada je Banjalučki Ćevap. ja ušao, jer sam video da ima i gyros (naime, od banjalučkog mi poslednjih par puta bilo baš loše). nikad u životu ništa gore nisam jeo. nema pita bread već neka loša lepinja koju natope nekom supom koju su prosuli na plotnu, loš pileći giros, užasni prilozi. tzatziki veze nikakave nema, užas, užas, užas. sve je toliko prezačinjeno da se oseća samo tona začina i neke neprijatne pikantnosti, kao da je stavljeno u neki bolesni spoj jeftine kocke za supu i bajatog bibera.
Rece mi zena da se otvara jos 1 giros u kraju - ugao Dubrovacke i Cara Dusana! To isto ne verujem da ce izaci na dobro, cim je preko puta srednje skole.
Link to comment

Ti girosi su se u poslednje vreme opasno namnožili i imaju ozbiljnu manu: nikakve veze sa pravim girosom nemaju (koliko god čovek da spusti svoje kriterijume).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...