Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Ovaj Big Xtra Fresh kurcu ne valja :(Posto u meku obicno ne omanu sa svime sto ima u sebi slaninu nadam se da je onaj Cabata sendvic kud i kamo bolji.

Link to comment

svaki put kada sam jeo iz mek deka, meso je imalo ukus soje, a lepinja se mrvila i raspadala. siguran da nisi hteo na pijano postovanje? :P

Link to comment

mislim da sam vec pominjao, "Gu Ge Ga" ili tako nesto juznjacki, na Kalenicu, odmah kod kraja Mutapove. jeo punjeno belo par puta, dobro, somun uvek svez (ja jeo u vecernjim casovima), rade 00/24

Link to comment
svaki put kada sam jeo iz mek deka, meso je imalo ukus soje, a lepinja se mrvila i raspadala. siguran da nisi hteo na pijano postovanje? :P
Da to je trade mark ukus Mek Deka.Gi Gu Ga je ok i nista vise od toga ali nisam znao da rade 24h Ako je tako onda su definitivno bolji izbor nego li Mek Dek.
Link to comment

Rotacija u aveniji gladnih u G.Delčeva.Propali perper pukao i onaj super burger sad se opet preuređuje u neki novi fast fud.Aman ljudi vidite da je lokacija u maleru, a i dolazite na zauzet teren!Voleo bih da se varam...sent from klozetska šolja by BVK

Link to comment

Da, sad je neki "Griller". Ljudi ne mogu da shvate da moraju da nađu nešto novo da bi tu prošli. Mada ko zna, ako kvalitetom potuku Jokića, onda imaju šanse.

Link to comment

Ja sam pre par dana na Vracaru dobio flajer u sanduce za Super Burger u Goce Delceva i koliko vidim iz flajera to ce biti neki americki fazon burgera sto tesko da moze da prodje bilo gde u Beogradu a kamoli u Goce Delceva.

Link to comment
Pa da, taj je već zatvorio.
Pa da on je bio posle one stoke perpera i kratko je trajao...Ni ja sam ne bih znao šta tamo da ponudim, a da tek sad dolazim na tako zauzet teren!sent from klozetska šolja by BVK
Link to comment

Dok me nije bilo otvorili su neku kinesku hranu (turcin siri posao) i malo nize neke buritose. Nego nisu me razocarali danas, pola fast foodova je radilo u aleji gladnih. Pazario poncho mix, trospratnica od belog mesa, gurmanske pljeske i svinjskog vrata. Zacinio paradajzom, paprikom, pavlakom i marinadom. Ukus prosek al kolicinski je odlican izbor za one sa samoubilackim namerama :piggy: Ja se zanosim da jednog dana otvorim fast food ribljih proizvoda. Jos samo to fali a vidim da ribarnici u old merkatoru sasvim dobro idu te zanimacije.

Link to comment
Dok me nije bilo otvorili su neku kinesku hranu (turcin siri posao) i malo nize neke buritose. Nego nisu me razocarali danas, pola fast foodova je radilo u aleji gladnih. Pazario poncho mix, trospratnica od belog mesa, gurmanske pljeske i svinjskog vrata. Zacinio paradajzom, paprikom, pavlakom i marinadom. Ukus prosek al kolicinski je odlican izbor za one sa samoubilackim namerama :piggy: Ja se zanosim da jednog dana otvorim fast food ribljih proizvoda. Jos samo to fali a vidim da ribarnici u old merkatoru sasvim dobro idu te zanimacije.
Ooooo pa koliko je to trospratno, i u sta stave to?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...