Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

I da, da, došao je i taj dan da se proba doner u dukatu, ali ne, baš danas im je nestao. Morao sam da naručim neki od kebeba, koji nije bio toliko loš uvaljan u dosta mente, moglo je malo više pirinđa da bude a malo manje onog smrdljikavog ukiseljenog kupusa. Nije kao u Dojčlandu, neka trojka je najrealnija ocena...

Link to comment

Konačno overio HN. Zlo mi je još uvek, nisu normalni. Najbolje je što se to čudo zove 'mala gurmanska'. Jel' vredi još nešto probati?

Link to comment

ne znam da l ste spominjali, ali good food u ustanickoj ulici, nisam mogao da verujem sinoc sta mi se desava, nehumane fore, pri tome jako originalne. Pljeskavica bese punjna kackavaljem i kulenom! U nekoj lepinji, nesto poput piroske, kombinacija sastojaka ima takav ukus, da verujem da je to rostiljska varijanta koja moze da skine ljude s meka. Meso je sasvim ok, kackavalja ima taman koliko treba, da ne preliva, kulen u pljeskavici - za mene nesto novotkriveno, svaka cast za kombinaciju, lepinja napravljena kao piroska mmm tako poboljsava sve to ... greota ne probati tako nesto :)

Link to comment
ne znam da l ste spominjali, ali good food u ustanickoj ulici, nisam mogao da verujem sinoc sta mi se desava, nehumane fore, pri tome jako originalne. Pljeskavica bese punjna kackavaljem i kulenom! U nekoj lepinji, nesto poput piroske, kombinacija sastojaka ima takav ukus, da verujem da je to rostiljska varijanta koja moze da skine ljude s meka. Meso je sasvim ok, kackavalja ima taman koliko treba, da ne preliva, kulen u pljeskavici - za mene nesto novotkriveno, svaka cast za kombinaciju, lepinja napravljena kao piroska mmm tako poboljsava sve to ... greota ne probati tako nesto :)
Poceli su oni da fusere jako . Pljeske su sa sve manje kulena, a piroske cesto zagorele i umanjene. Kad naprave i jedno i drugo kako treba, nema greske.
Link to comment

hteo da isprobam Dukat kebab ali oni ne rade posle 23h pa sam otisao na Gyropolis koji sam zbog lokacije nekako uvek izbegavao. i moram da priznam da je skroz dobar. za istu cenu se dobije veca porcija nego li kod solunca a vise priloga nego li kod glumca

Link to comment

gyropolis u knezu? do jaja je giros, ali su skratili radno vreme (nisu vise 00 24)i jednom me naduvali kao zatvaramo a ceo stap mesa stoji iza. ondak sam se smorio. ali do jja je gyros, i super fotke Krfa.dukat kebab je bese neko napljuvo?

Link to comment
dukat kebab je bese neko napljuvo?
ja jeo jednom i bilo neshvatljivo loše. možda je bilo zbog stvarno velike gužve tog dana, možda jer se tek otvorio, možda ...inače, prava poplava gyrosa u centru. osim giropulosa i solunca, u kolarčevoj su dva jedan preko puta drugog, onda onaj na terazijama, čini mi se da se i u čika ljubinoj otvrio jedan skoro. grci beže iz grške i dolaze kod nas :D .
Link to comment
ja jeo jednom i bilo neshvatljivo loše. možda je bilo zbog stvarno velike gužve tog dana, možda jer se tek otvorio, možda ...
Čitao sam neki tekst o poplavi baklava u BG.I ima priča sa sa Nedžadom vlasnikom Dukata i njegovim bivšim ortako turčinom Alijem.Naglašeno je da je bivši Nedžadov ortak otvorio "Dukat baklava&kebab".Baš ću da svratim do originala da ih propitam ;)
Link to comment

Svratio sam do Dukata pre neko veče. Nisam bio nešto specijalno gladan, a i volim lahmacun, pa sam to uzeo i bilo je sasvim ok, mada relativno skuplje (200 din). Još sam i uzeo jednu porciju salate ezme za poneti i poboljšavao ručkove njom, u sledeća dva tri dana. Doner sam izbegao, po savetu iskusnih forumaša.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...