Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Ja sam naleteo na celu butnu kost ajkule u pohovanom kačkavalju u Vajatu, pre 6 meseci. Beat this.
nema smisla to sto pricas.kolko znam ti si vegan :fantom:
Link to comment

Bio danas u Dukatu kod Turaka. Doner je bio apsolutno odvratan. Hladno meso, neki grozan kupus kao salata, srećom i porcija je minimalna, pa lošeg ukusa nije bilo puno. Restoran je bio pun, usluga je dosta spora, ali to ne bi bio problem da je ono što smo dobili bilo iole pristojno. Sledeći put ću da jedem nešto na tanjiru, a ne u lepinji - pa ćemo videti kako će biti.

Link to comment
Poslednji put sam jeo pre otprilike 3 godine. Ukus industrijskog bibera je dominirao pa sam odlučio da ih izbegavam.
tamo se promenio vlasnik. ja jela pre mesc- dva, dobra bila.
Link to comment
Од Нове године у Цвијићевој, близу надвожњака у Рузвелтовој, ради роштиљ-месара "Душаново царство". Роштиљ је на ћумур. Има солидан избор и свињског и пилећег. Роловано, у марамици, са алевом париком, овако, онако... Цене су у просеку око 600 кинти/кг. Крилца су најјефтинија - 300 кинти. Узех неке крменадле. Биле свеже и добро печене. Приметио сам да су им ћевапи мали, нису они џиновски што доминирају у задње време. Раде од 7 до 21.
i nemaju spoveden dimnjak tako da komsijama uopste nije milo. Edited by vin
Link to comment
Bio danas u Dukatu kod Turaka. Doner je bio apsolutno odvratan. Hladno meso, neki grozan kupus kao salata, srećom i porcija je minimalna, pa lošeg ukusa nije bilo puno. Restoran je bio pun, usluga je dosta spora, ali to ne bi bio problem da je ono što smo dobili bilo iole pristojno. Sledeći put ću da jedem nešto na tanjiru, a ne u lepinji - pa ćemo videti kako će biti.
Ali zasto svima zine dupe da pokriju ceo spektar potrosaca....Drzite se baklave aman!!!!
Link to comment
  • 2 weeks later...

Je li neko zna kakva je ona kebab doner kafana, novootvorena, na uglu Vasine i Jovanove? Tu je nekad bila ona mesara Matijević ili tako nešto.....

Link to comment

NEKAD: - Pljeska kod Moskve, bez icega, mozda tucana.- Pljeska kod Kengura kod Fontane, obavezan dodatak pavlaka sa pecurkama. Znam, znam, al' volem...- Kobaja i pivo kod Vukadina, predjes pesice Brankov pa cekas nocni kod Hajata uz hedonizam. Tad nije bilo ni hajata ni dejtona.DANAS: Uglavnom mesare, i to lokalne- Mladenovic u Kozari, blok 61. Gazda pirocanac, ukus leskovac, solidno pa na bolje.- Kalik, pogotovu onaj uz pijacu u bloku 44. Sad moze i da se sedne. Mnogi koji su jeli kod Milana po dijagonali sad se preselili ovamo

Link to comment
Je li neko zna kakva je ona kebab doner kafana, novootvorena, na uglu Vasine i Jovanove? Tu je nekad bila ona mesara Matijević ili tako nešto.....
To je valjda ovo sto smo pricali ranije, dukat baklava otvorio i meso...Nije bas pohvale dobio...
Link to comment
- Kobaja i pivo kod Vukadina, predjes pesice Brankov pa cekas nocni kod Hajata uz hedonizam. Tad nije bilo ni hajata ni dejtona.
joj, mislim da jos osecam ljutinu u ustima. plus sam zivio sa iste strane mosta, pa mi je vukadnin bio ultimativno hraniliste. a na staroj pumpi prodavali nesto dotad nevidjeno, 7up.
Link to comment
joj, mislim da jos osecam ljutinu u ustima. plus sam zivio sa iste strane mosta, pa mi je vukadnin bio ultimativno hraniliste. a na staroj pumpi prodavali nesto dotad nevidjeno, 7up.
+2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...