Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

mozda su pileci bataci s krompirom i feferonama bolji izbor laugh.gif
+1Ali samo za prave poznavaoce i sladokusce. Ljude neprikosnovene erudicije i nuporedivog iskustva.
Link to comment
+1Ali samo za prave poznavaoce i sladokusce. Ljude neprikosnovene erudicije i nuporedivog iskustva.
e kad smo kod njega videh danas polusmesnu scenu, on s aktovkom, onako dzepast i obucen u neki demodiran sako i kosulju a pored njega, drasticno smrsaveli kolega, bradati ridjan sloba, u suskavom prsluku, vuce crveni kofer na tockicima. isli su u pravcu mornara Edited by Matilda Ivancic
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pojeo malopre pljeskavicu kod Leskovcanina u Balkanskoj. Sasvim korektno, ali nista epohalno. Cijena - 230 dinara (kajmak i urnebes se doplacuju). Kolicina - 200 grama, dosta pristojno, maltene dovoljno da se covek najede.

Link to comment
Pojeo malopre pljeskavicu kod Leskovcanina u Balkanskoj. Sasvim korektno, ali nista epohalno. Cijena - 230 dinara (kajmak i urnebes se doplacuju). Kolicina - 200 grama, dosta pristojno, maltene dovoljno da se covek najede.
Poslednji put sam jeo pre otprilike 3 godine. Ukus industrijskog bibera je dominirao pa sam odlučio da ih izbegavam. Ali vidim da ih hvalite u poslednje vreme. Moraću da ih testiram, rad sam da im oprostim ružnu prošlost.
Link to comment

Ja ne pamtim kada sam tamo jeo poslednji put. Secam se da sam jednom tamo drezdao cekajuci da ispeku pljeskavicu i na njihovom prijemniku gledao TV duel Vuk - Seselj :lol: Posle toga sam bio mozda jos dvaput.

Link to comment

Zadnji put kad sam jeo tamo, sto je bilo pre nekih godinu dana, sam naleteo par puta na deo kosti ili hrksavice a ukus nije bio nista poseban za tu cenu pa sam ih batalio.

Link to comment

A ja sam u Dafu jos kad ikad u gurmanskoj pljeskavici nasao zivu svinju, sa 13 prasica.Jedva sam je pojeo.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...