Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

To me podseti - probao konacno u Nisu famoznu pljeskavicu kod Zokija i Nene, i moram reci da su me neprijatno iznenadili bajatom lepinjom. Sto se tice mesa - opravdava hype. Ali lepinja bi morala da bude bolja za potpun ugodjaj.

Link to comment

nemojte me bre zajebavati za gurmansku, sta ste vi, pilici?svako moze da ih pojede 2, pod uslovom da hoce.inace, mnogo sam ocekivao, jos vise dobio. mjeso savrseno, restorantskog kvaliteta. sira i slanine u izobilju.somun doduse svez al bezlican nekako. i tako sam jeo u tanjiru, pa sam bacijo ostatak leba.jedina eventualna zamerka bi mogla ici na kolicinu. pise 250 grama, a ja nemam dojam da je jace od 200 :(sije djedu za par duzina bez problema.jel ima neko muda da proveri higijenu u kujni?

Link to comment

Jeo sinoć u Herceg novom, prvi put. Fantastična pljeskavica, zaista. Neko reče - kačkavalj dimenzija kockica za jamb. Sjajan ukus slanine.Došao sinoć u pola 11, kao rade do 10 ali ne odbijaju da zarade. Lepinja je bila sasvim korektna obzirom da sam se pojavio nakon radnog vremena.Čeka se 20 minuta, tako da sam seo na njihove klupice i stukao jedno Nikšićko dok sam čekao. Dali su mi vizitku, primaju telefonske porudžbine. Tel je: 32 21 210

Edited by pacey defender
Link to comment
Jeo sinoć u Herceg novom, prvi put. Fantastična pljeskavica, zaista. Neko reče - kačkavalj dimenzija kockica za jamb. Sjajan ukus slanine.Došao sinoć u pola 11, kao rade do 10 ali ne odbijaju da zarade. Lepinja je bila sasvim korektna obzirom da sam se pojavio nakon radnog vremena.Čeka se 20 minuta, tako da sam seo na njihove klupice i stukao jedno Nikšićko dok sam čekao. Dali su mi vizitku, primaju telefonske porudžbine. Tel je: 32 21 210
Jebote, ceo forum jeo Herceg Novom u poslednja tri dana.
e jepte se, moram da odem u taj herceg novi
sad i ja moram da jedem tamo! angry.gif
Link to comment

Izvinjavam se što trolujem temu, ali hitno je - je l ima negde u HN da se kupi dobar falafel? Bio tamo do pre neki dan, al nisam snimio.

Edited by henrik larsson
Link to comment
Izvinjavam se što trolujem temu, ali hitno je - je l ima negde u HN da se kupi dobar falafel? Bio tamo do pre neki dan, al nisam snimio.
ima u Njivicama, Фofafel
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...