Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Gurmanska u HN :o :wub::Hail: Toliko je dobra da mi je malo falilo da otkazem odlazak na utakmicu i vratim se po jos jednu.
Fei brines me. Ja je jedva pojeo, previse mi bila. Ono jes da ja kao idem sad na buckanje i vodim racuna o ishrani al opet... nemoj da dodjes u moje kilograme.
Da li se u Bg mogu naci falafele?
Imas na brzoj hrani - ostalo. Palestinac nudi i neku arapsku verziju girosa ako ti je do mesa.
Link to comment

I ti si mi se ubucio malo, mislim da je krajnje vreme da prestanes da negiras i pogledas realnosti u oci.

:P

Aj, u pravu ste, svasta pricam na ovom svetom gurmanskom topiku.

Link to comment

samo da kažem još 1 - ćevapi u Orašcu izuvaju! kao i leskovački uštipci a i teleća čorba - mislim sve je to slow food ali kad već zborimo...posle tekme (da, Aci javiti kuriozitet i da napomene kako Zvezda uvek pobeđuje kad ja jedem u HN a gubi kada to radi Fei angry.gif ) opet pokušao da se domognem HNa, majstor kaže rade max eventualno do 23h, ja pokucao u 23:45 :cry:sveo sam se na skadarlijsku kobaju i moram iz drugog puta da napomenem - meni su te kobaje u Skadarskoj ono mega mediokritet. ne znam, možda taj tip kobaja nije za mene, ja volim tanke crvene roštiljske, ali prošli put ljuta a ovaj skadarlijska, isti ukus, ista prezačinjenost i mrvljenje. realno, nikad više.

Link to comment
Fei brines me. Ja je jedva pojeo, previse mi bila. Ono jes da ja kao idem sad na buckanje i vodim racuna o ishrani al opet... nemoj da dodjes u moje kilograme.
Pa i ja sam je jedva pojeo :blink:
Link to comment
sveo sam se na skadarlijsku kobaju i moram iz drugog puta da napomenem - meni su te kobaje u Skadarskoj ono mega mediokritet. ne znam, možda taj tip kobaja nije za mene, ja volim tanke crvene roštiljske, ali prošli put ljuta a ovaj skadarlijska, isti ukus, ista prezačinjenost i mrvljenje. realno, nikad više.
Jašta more.
Link to comment

Pa dobro, jedva, nisam bio pregladan.Btnj jesam ja bio kurate srece ili je cekanje 15-20 minuta normalno? Gospodza neka radila, od priloga samo kupus sto je i najbolje posto savrseno ide uz onu gurmansku.

Link to comment
od mesa?
Imas na brzoj hrani - ostalo. Palestinac nudi i neku arapsku verziju girosa ako ti je do mesa.
Na brzinu sam kucao pa pogrijesio topic. Idem na ostalo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...