Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

U HNovom se može jesti ova 180dinarska kako za astalima unutri, tako i za onim ispod suncobrana napolju. Empirija čista i nepatvorena.Tetka preporučila i punjenu pilećinu, te će i to biti oprovano.

Link to comment
A sta fal Stepinom vajatu? Mi cigani iz unutrasnjsti sam tamo jedemo kad dodjemo to nam najlakse da se ne izgubimo :-)Sent from my cigla using Tapatalk
Samo cepaj u Vajatu, tamo se uvek ceka, tako da nije toliko velika razlika kad je utakmica. A odnos cena/kvalitet je odlican u poredjenju sa mnogim drugim mestima.
Link to comment

Ljuta izuva, ostale mi nisu nesto. Danas probao beogradsku, dosta tanko.In other news kod matorog u Takovskoj radi neki lik koji nije matori iz Takovske :o

Link to comment

Jbt, ja bih sve to pojeo što ovde pominjete, što ću i uraditi kad dođem u Bgd zbog čega ću, naravno, crći, al ću onda da se povampirim i opet sve to da jedem ponovo usput progoneći vas musav od gurmanske sa pivom u ruci.

Link to comment

+1edit:1 kuriozitet je da sam pred proslu utakmicu ja jeo u Orascu a assuck u HN-u a danas je obrnuto. Javite Aci Stojanovicu.

Edited by Feindouno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...