Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Moze da se sedi, to je u principu kafana.+1 i od mene. Stavili mi paradajz, zapakovali i dali u kesi. Nista od toga im nisam trazio. Valjda proceni majstor coveka pa mu zapakuje sta misli da treba :Pa da, gazza tamo ici nece. Kad sedoh jedna rupa na stolnjaku je prohodala i brzo se sakrila ispod stola.

Edited by Shan Jan
Link to comment
Jel moze tamo negdje da se jede il mora s nogua?Sutra ce 1 da strada prije utakmice u nadi da ce rezultat biti kao u assuckovom slucaju.
nemoj da se zajebeš i da tražiš da jedeš tamo, ima restoranski jelovnik i gurmanjska je nekih 400+. ova s nogua je onih 180 dingera. ili prvo pitaj da li može ta za poneti u restauraciji.ja sam se razmišljao šta da radim, izgleda da neće biti senjačkog roštilja za pred tekme, da li da idem u kraj i jedem kod Debelog u VStepe prvi put (kažu da je dobar, ali sve mi se čini da će opet pasti 1 gurmanska u HNovom zbog radi protiv uroka, tj ponavljanja rezultata. pa možda i naletim na nekog furunaša...
Link to comment

Svratio danas opet do Skocajica kod Bajlonija i sabio 2 pljeskavice. U dragstoru pored oce da daju pivo u flajci bez da naplate kauciju. Sreca, rados'

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

A ja pileće ražnjiće.To je mesara (ima roštilj) u Džordža Vašingtona, sa spoljne strane pijace, odmah kod taksi stanice.011/3246-887edit: već objašnjeno.

Edited by Anonymous
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...