Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Vala idem danas do HN da jedem tu gurmansku, dosadni ste više. angry.gif
+1. Nikad nisam jeo, na 5 minu od posla, a ovde smoriše sa hvaljenjem :D Edited by Lezilebovich
Link to comment

Kad smo već kod centra grada, pre dva dana odoh ponovo kod Mikana na gurmansku s nogu. I dalje valja. Svakako najbolji roštilj u tom delu grada, ispod Terazija i Kneza.Malo mu je tanka teleća čorba za poneti, doduše.

Link to comment
što ga ložiš? lepinja sasma OK
Jeo sam ja dva puta vec tamo. Da budem iskren prvi put je nisam ni primetio a drugi put kad vratim film jeste bila kiflasta ali i bas sveza sto je super jer na vecini mesta drze bajate lepinje dok ih sve ne uvaljaju.
Link to comment

Dobra stvar kod Mikana je što su odm ah pored otvorili neku prostorijicu sa 5-6 stolova, klimatizovanu, u kojoj se može pojesti ono što se kupi kod njih.

Link to comment
Kad smo već kod centra grada, pre dva dana odoh ponovo kod Mikana na gurmansku s nogu. I dalje valja. Svakako najbolji roštilj u tom delu grada, ispod Terazija i Kneza.Malo mu je tanka teleća čorba za poneti, doduše.
Mikan je imao ubedljivo najbolji pohovani kačkavalj u gradu. ako mu je i ostali has takav, :Hail:
Jeo sam ja dva puta vec tamo. Da budem iskren prvi put je nisam ni primetio a drugi put kad vratim film jeste bila kiflasta ali i bas sveza sto je super jer na vecini mesta drze bajate lepinje dok ih sve ne uvaljaju.
ne smeta meni da lepinja bude kiflasta. samo da je sveža, a to je bila oba puta. ako nešto mrzim, to je kada se onako odvaljuju komadi lepinje usled dotrajalosti angry.gif
Link to comment
A gde je Mikan? Najveca mana centra Beograda mi je sto nema dobar rostilj i hranu generalno, voljan sam da probam.
Mikan je u Maršala Birjuzova, iz Sremske skreneš desno ka Palasu, sa desne strane ne možeš da omašiš, malo pre City PasažaHN u Skadarskojeto dva dobra roštilja u centruu širem centru, dodaj Matorog u Takovskoj
Link to comment

Znam gde je HN, kad sam u bgu svakodnavno prolazim tu, ali mi nikad nije palo na pamet da bi tu moglo da se jede. I to treba da se overi.A kod matorog sam nesto davno jeo. Jebiga, ako je to centar, onda moze i Vajat :D

Link to comment
Znam gde je HN, kad sam u bgu svakodnavno prolazim tu, ali mi nikad nije palo na pamet da bi tu moglo da se jede. I to treba da se overi.A kod matorog sam nesto davno jeo. Jebiga, ako je to centar, onda moze i Vajat :D
pa to ti je skoro ista ulica kao HN. oba objekta su 50ak metara od 29 novembra, samo na drugim krajevima grada :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...