Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

ima priloga, sveto trojstvokupus, luk, ljuto
Jbg ja ljuto dobih samo u mesu a kupusa je bilo dosta. Sledeci put cu da im trazim i lukac. Nisam samo siguran koji sir stavljaju u meso ali mi dosta lici na Zdenku.
Link to comment
Čekajte, pričate o Nerceg Novom u Skadarskoj?
ne, o Nerceg Hovom. -_-at pavllle: tako je bar meni rekla žena, i dala sve te priloge. možda sam joj se više dopao :naughty:edit: dodata dva "l" Edited by assück
Link to comment

Di je taj Herceg Novi? Ja sad bio u skadarskoj i naso tamo neki "svet kobaja". Uzeo kobaju od srnetine za 250 kinti. Nije lose al prezacinjeno i reko bih ne taj kvalitet ko rusmir. Doduse jeo tek kad se oladila :isuse: Ostale kobaje su 150 dindzi. Sve su porcije od 150 grama. Daklem moracu da idem jos par puta da ispitam teren...

Link to comment
Herceg Novi je odmah pored kobaje.
Odmah nizbrdo od kobaja. Kafana ali imaju na sve strane zalepljene papire sa ponudom za tu gurmansku.
Link to comment
Di je taj Herceg Novi? Ja sad bio u skadarskoj i naso tamo neki "svet kobaja". Uzeo kobaju od srnetine za 250 kinti. Nije lose al prezacinjeno i reko bih ne taj kvalitet ko rusmir. Doduse jeo tek kad se oladila :isuse: Ostale kobaje su 150 dindzi. Sve su porcije od 150 grama. Daklem moracu da idem jos par puta da ispitam teren...
Pojeo si samo jednu? Nisi valjda bolestan :huh: Meni 2 bile taman, doduse nisam jeo tu srnecu posto sam ovde procitao da nema prevelike razlike izmedju nje i ostalih.
Link to comment

E daklem posto su na restorani topicu sve neka fina gospoda koji jedu nezagoreli rostilj mislim da je ovo pravo mesto:U nedelju 7.8.2011. u 20:00 pocinje ozderavanje cvrcchima i slicnim gurmanlucima u dzakarti. Ocekuje se da Mashingun casti zbog novog posla, Shanjan zbog starog, Renne sto je ziv itd...

Edited by Shan Jan
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...