Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Ludilo u Herceg Novom je pica na parče sa kečapom i majonezom. Ljudi ladno stavljaju majonez u picu.
mellow.gifto je picogrdje. Edited by morgana
Link to comment

da vi samo znate koliko je to rasprostranjenoiskreno, meni je užas i kada ljudi stavljaju ovaj industrijski ketčup ali to sam samo ja...

Link to comment

Industrijski kechap stavljam samo na lose ili hladne pizze. Majonez pak nikad. Jedino gde je ok mesati majonez i kechap je kada se pravi najbolji sos za pomfrit.

Link to comment

Ja stavljao majonez na sirotinjske pice iz detinjstva, sam da ima sto vise da se jede. Sad mi muka od pomisli.Secam se toga, kao da je danas bilo, u mom 4. razredu osnovne sto je bila neka '93., tada su pred nasom skolom pravile pljeske koje su bile tanke kao palacinke, taman toliko da se ne raspadnu. Al su prilozi bili naslagani ispred cevabdzinice i mogao si trpati koliko zelis. Pa mi je obrok uvek izgledao: ta tanka tanka pljeska, gomila kupusa, pooodosta paradajza i krastavca i ponekad luka. Pavlake mislim da nije bilo za sirotinju. Sve u svemu, nikad se nisam unosio vise vitamina nego tada.

Link to comment
jebiga, kečap nisam stavljao na roštilj ni u vreme Večitog Derbija na Komandi.
hvala ti assückhe, potpuno sam bio zaboravio na veselje koje mi je ovaj kiosk u davnoj proslosti priredjivao :) curik cum tema:a kajmak? zar se ne stavlja i kajmak na picu kod nas? ono...pizza serbiana: ajvar, kajmak i kachamak
Link to comment

ajvar, kajmak, kačamak, podvarak i pihtije. to sve ide na srpsku pizzu, light varijanta. na hevi varijantu se stavi i malo kiselog mleka -_-nego, Večiti Derbi. ne znam da li samo idealizujem, ali mislim da su mi to najbolje pljeskavice koje sam u životu jeo :žval:

Link to comment
Jules: "Le Big Mac." [laughs] What do they call a Whopper?Vincent: I dunno, I didn't go into Burger King. But, you know what they put on french fries in Holland instead of ketchup?Jules: What?Vincent: Mayonnaise.Jules: Yuck!Vincent: I seen 'em do it, man, they fuckin' drown 'em in that shit.
samo moram da kažem da sam evropljanin. :) kečap je ružna navika.
Link to comment
nego, Večiti Derbi. ne znam da li samo idealizujem, ali mislim da su mi to najbolje pljeskavice koje sam u životu jeo :žval:
+1isao sam stalno da gledam odbojku u sali na marakani (i musku i zensku) da bih u pauzama izmedju setova, lagano i bez cekanja u redu (karakteristicnog za fudbal), kupovao pljeskavice u vecitom derbiju. imali su i onaj papir sa zvezdinim i partizanovim igracem u akciji, u koji su se umotavale :D
Link to comment
samo da nije sa sircetom i topljenim sirom preko. bljak.
uh da, nema nista gore od sirceta. kad vidim kako polivaju sirce po vrelom krompiru, umirem u mukama. smrdi do neba. najgore je kad s tim udju u prevoz. za to bih odrubljivao glave! a brazilci imaju pice s pilecim srcima i raznim drugim mesima s rostilja sto mu dodje kao kebab otprilike. a imaju i slatke pice. s cokoladom, marmeladom, sladoledima, vocem. nisam probao. to valjda nije lose ljudima koji jedu eurokrem sa hlebom a za to nikad nisam imao razumevanja.
Link to comment

ja recimo jedem eurokrem sa hlebom, ali bih streljao zbog slatkih pizza. misim, eurokrem se prvo jeo hlebom, pa kašikom, i na kraju palačinkom :blink:

Link to comment

Posto sam prvi krenuo sa offtopicom na temu pomfrita red je da se vratim na pravi kurs. Uzeh sad posle tekme za dorucak gurmansku u HN i stvarno izuva pogotovu za cenu od 180din. Prave tek kad se naruci i bas je brzo spreme.Sad ne znam da li je do mene ali koliko sam primetio sto se priloga tice tu su vec HC i od matorog iz cvijiceve i vecine pecenjara. Priloga jednostavno nema vec jednostavno u savrseno svezu lepinju stave nezacinjeni rendani kupus i bez da ga trazis. Ali ovo nije zamerka jer bi stvarno bio greh da se u ono stavi neki senf ili majonez.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...