Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Opanak ti jebem, kakvu sam sad gurmansku sasio u mesari "Kod Sremca" u 29. bloku, preko puta Telekoma. 340 grama, prepuna suvog vrata ili sta je vec ono. Ne pamtim kada sam pojeo nesto tako dobro.
pa dobar je sremac generalno za mesa :)
Link to comment

Ocigledno. Nisam jeo tamo od kako se tako zove (pretpostavljam da je i gazda novi). Svracao sam pre nekoliko godina i sta znam, bilo je OK ali nista epohalno. Sada sabiva.

Link to comment

Uh, malo sam se oporavio od piva i prežderavanja:::Kod Mirke - ćevabdžinica u Gospodara Vučića, kod Arhitektonske termitare.Uzeo sam ražnjiće i slaninu, sve skupa 330 dinara.Preko slanine - jebena paprika, c. luk i kupus, a preko ražnjića paradajz i krastavac plus kečap.

post-2707-13118106154232.jpg

post-2707-13118106344013.jpg

Link to comment

jebiga, kečap nisam stavljao na roštilj ni u vreme Večitog Derbija na Komandi. tada striktno urnebes i kisele krastavčiće. sada kod pravih kupus, luk, tucanu, ponekad negde i senf i to je to.

Link to comment

Ja stavio kečap u pileći batak u lepinji, kupljenim u mesari sa roštiljem u Seljanovu (mi ovde o takvom roštilju možemo samo da sanjamo) i nije bilo loše. Izgleda da sa piletinom nekako ide.A najbolji su oni koji kad ih pitaju 'šta od priloga' kažu 'sve'.Ludilo u Herceg Novom je pica na parče sa kečapom i majonezom. Ljudi ladno stavljaju majonez u picu.

Link to comment

pica sa goveđom, pilećom salatomludiloa smejao sam se ocu kada mi je predviđao da će se uskoro pojaviti burek sa plodovima mora i pica sa čvarcima... :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...