Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Mek dek nije nista posebno ali je jedino na tom potezu da radi celu noc. Lepinje su popravili a pljeskavice su iste. Zato nije lose uzeti vesalicu ili piletinu neku kod njih ili bar punjenu.

Link to comment
A Mara ne radi celu noc?
mara radi do 23 ili maximalno do ponoci a nedeljom ne radi uopste. realno da se najede covek tamo je najbolja opcija dupla pljeskavica u lepinji za 320 kinti.
Link to comment
No, Vajat na Autokomandi je samo malo dalje (ako si motorizovan), a tu već vredi zalutati.011 2460564, obavezno nazovi pre no što kreneš i naruči ili ćeš čekati najmanje dvadesetak minuta jer je uvek gužva.
Laki brate nisam pao s marsa da nemam broj Vajata, medjutim sinoc nije bio opcija jer nije walking distance bar ne po 60 stepeni celzijusa. Da je bilo drugacije svakako bi bio prva opcija. Btnj posljednjih nekoliko puta sam cekao svega 5-10 min bez zvanja, tacno mi cudno bilo. Do kad oni rade uopste?
gde su te kobaje u Skadarskoj? cenim da bi mi mogle zatrebati posle Singing Loinsa
Kod HN-a. Probao ljutu i vinsku, nisu neke ogromne razlike izmedju njih a obe su ukusne i zadovoljavajuceg kvaliteta. Kifla, senfovi, kecap takodje ok. Bio sam gladan kao ker pa su mi te 2 bile taman ali cijenim da u normalnim okolnostima i jedna odradi posao.Sinoc na kraju uzeli krilca iz Chickenite, krilca su dobra ali nista drugo ne valja, zemicka je sranje, sosevi takodje.
Link to comment

Nije fast fud a nije ni restoran ali je u mojoj glavi ipak blize ovom topicu.Elem rolnice u Smokvici u Kralja Petra bas izuvaju. Danas sam ih prvi put probao i to kombinaciju sa biftekom i sirom i prosto mi je zao sto nisam ranije svratio.Cena su im oko 300din po komadu a i ne stekaju se na mesu. Sad sto se velicine tice nije bas za rucak ali je sasvim dovoljno za neki medjuobrok ili da zadrzi glad do povratka kuci.I da, obavezno trazite da vam stave jalapenose bez obzira koji narucite.

Link to comment

Zena mi prijavila da se pored Kebaba u Aveniji Gladnihtm otvara nesto zanimljivo.Ili me zajebava ili ....Ionako treba da idem po lubenicu pa cu zvirnem....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...