Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Otvoren novi giros u Majora Ilica 5, prakticno iza ozloglasenog Priloga. Imaju samo pileci, 220 dinara veliki, 160 mali. Pored toga becka 200 dinara, hot dog 100 i neki sendvici po 100 i slane i slatke palacinke 100-130.Probao sam samo giros, solidan je ali nisam nesto odusevljen, kolicina je ok, ukus isto ali prilozi su mi malo tanki i podgrijavanje u mikrotalasnoj mi se ne svidja nimalo. Rade 0-24, dostavljaju 500+ dinara do 23h.
Palacinke izuvaju.
Link to comment
Otvoren novi giros u Majora Ilica 5, prakticno iza ozloglasenog™ Priloga. Imaju samo pileci, 220 dinara veliki, 160 mali. Pored toga becka 200 dinara, hot dog 100 i neki sendvici po 100 i slane i slatke palacinke 100-130.Probao sam samo giros, solidan je ali nisam nesto odusevljen, kolicina je ok, ukus isto ali prilozi su mi malo tanki i podgrijavanje u mikrotalasnoj mi se ne svidja nimalo. Rade 0-24, dostavljaju 500+ dinara do 23h.
Nije loš giros uopšte, količina ok. Jedino taj deo sa mikrotalasnom malo brine, ali inače su sasvim solidni. Jedino što su neorganizovani u 3 lepe, posle mene došla neka devojka koja je rekla da je naručila telefonom 2 girosa. Ovi se setili da je naručila, ali je devojka svejedno čekala ko da ih i nije zvala.
Palacinke izuvaju.
uf, probaću večeras :)
Link to comment
Nije loš giros uopšte, količina ok. Jedino taj deo sa mikrotalasnom malo brine, ali inače su sasvim solidni. Jedino što su neorganizovani u 3 lepe, posle mene došla neka devojka koja je rekla da je naručila telefonom 2 girosa. Ovi se setili da je naručila, ali je devojka svejedno čekala ko da ih i nije zvala.
A dobro, postoje manje od 7 dana, to je valjda normalno :)Mi sinoc narucili doticne palacinke, cekale spakovane nakom manje od 10 min. Mislim da je lik stavio citavu teglu Nutele u 3 palacinke, niko nije mogao da pojede do kraja a ja sam mislio da ce mi svi zubi poispadati od predoziranja secerom :lol:]edit: koliko sam shvatio imaju troje radnika: zena i 2 lika. Ta zena pravi socijalne porcije girosa, ova dvojica su skroz ok, narocito megaloman iz nocne. Edited by Feindouno
Link to comment

Mek dek se meni nije naročito dojmio poslednji put kada sam ih posetio. Sasvim obična, zaista skroz prosečna pljeskavica.Moguće je da je do mene jer sve teže podnosim grill.

Link to comment
A dobro, postoje manje od 7 dana, to je valjda normalno :)Mi sinoc narucili doticne palacinke, cekale spakovane nakom manje od 10 min. Mislim da je lik stavio citavu teglu Nutele u 3 palacinke, niko nije mogao da pojede do kraja a ja sam mislio da ce mi svi zubi poispadati od predoziranja secerom :lol:]edit: koliko sam shvatio imaju troje radnika: zena i 2 lika. Ta zena pravi socijalne™ porcije girosa, ova dvojica su skroz ok, narocito megaloman iz nocne.
ja sam uzeo slanu činku pre neki dan (pečenica+sir+vrhnje = 130 kinti) i jedva sam je savladao.
Link to comment
Ima li nesto na potezu juzni bulevar - kalenic da radi 0-24 sa iole jestivim mesom?
Imaš na pola južnog bulevara, pre raskrsnice sa Maksima Gorkog, sa desne strane jedan ćevap što radi non stop, ali nisu nešto posebno.No, Vajat na Autokomandi je samo malo dalje (ako si motorizovan), a tu već vredi zalutati.011 2460564, obavezno nazovi pre no što kreneš i naruči ili ćeš čekati najmanje dvadesetak minuta jer je uvek gužva.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...