Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

@Matilda cuj taksijem, pa meni je bar to relativno usput. Taman imam razlog vise da setam do gajbe i pokupim kobaje pre spavanja umesto da placam nocni prevoz ili taxi.

Link to comment
domaca dimljena kobaja koju oni preporucuju i forsiraju.
tako, a? meni svaki put pokusavaju da je uvale ali sam odbijao za inatfala na recenziji
Link to comment
kiosci s viršlama i kobajamaJednom, jedne zimske večer s početka 1980-ih, na Tašu sam pojeo najlepše kobasice sa senfom.
Bogte, instant flešbek u drugu polovinu 80-ih, na autobusku stanicu kod Dejtonke koja tada nije bila tamo (a nije bio ni šoping centar, ni PC Ušće, ni biznis deo Novog Beograda, samo blok 21 iza i Park prijateljstva ispred).Tu beše jedan kiosk sa viršlama, jedan sa hamburgerima, jedna trafika (sve u onim tipskim kioscima od crvene plastike)... a na kraju tog niza, odudarajući od svega ostalog, kiosk od bele plastike - kobasice kod Vukadina.Recept bolno jednostavan: solidna kobaja, obična ali uvek sveža zemička, senf, kečap, pavlaka i rendani kačkavalj. Ladno nam nije bilo cimanje da iz bloka 23 zapičimo u šetnju svaki put kada se bleji napolju.
Link to comment
Bogte, instant flešbek u drugu polovinu 80-ih, na autobusku stanicu kod Dejtonke koja tada nije bila tamo (a nije bio ni šoping centar, ni PC Ušće, ni biznis deo Novog Beograda, samo blok 21 iza i Park prijateljstva ispred).Tu beše jedan kiosk sa viršlama, jedan sa hamburgerima, jedna trafika (sve u onim tipskim kioscima od crvene plastike)... a na kraju tog niza, odudarajući od svega ostalog, kiosk od bele plastike - kobasice kod Vukadina.Recept bolno jednostavan: solidna kobaja, obična ali uvek sveža zemička, senf, kečap, pavlaka i rendani kačkavalj. Ladno nam nije bilo cimanje da iz bloka 23 zapičimo u šetnju svaki put kada se bleji napolju.
kod vukadina, bravo! vrh kobas!a uz kobaje 7-up koji je bio da se kupi samo na punpi prethodnici dejtonke!
Link to comment
kod vukadina, bravo! vrh kobas!a uz kobaje 7-up koji je bio da se kupi samo na punpi prethodnici dejtonke!
Uuuuu Vukadin...jedno vreme dodjemo tu najedemo se i nazad u kblo :isuse:
Link to comment
  • 3 weeks later...

Otvoren novi giros u Majora Ilica 5, prakticno iza ozloglasenog Priloga. Imaju samo pileci, 220 dinara veliki, 160 mali. Pored toga becka 200 dinara, hot dog 100 i neki sendvici po 100 i slane i slatke palacinke 100-130.Probao sam samo giros, solidan je ali nisam nesto odusevljen, kolicina je ok, ukus isto ali prilozi su mi malo tanki i podgrijavanje u mikrotalasnoj mi se ne svidja nimalo. Rade 0-24, dostavljaju 500+ dinara do 23h.

Link to comment

Dositejeva, par desetina metara levo nadole, ako gledaš glavni ulaz Narodnog.Ima opcija i da ga dobiješ u tanjiru, mi™ smo prilično zadovoljni.edit: ali NE 'stari' "Glumac" u Siminoj koji je direktno ispod Narodnog i koji je bukvalno 30m dijagonalno od ovog.i koji ti je naj giros u Bgdu?

Edited by copkillah
Link to comment

Aha, Glumac sa ogromnim palacinkama, probacu ovih dana.Ne mogu reci da sam se najeo girosa u Bg, probao sam svega nekoliko i nijedan me nije odusevio, zapamtio sam samo da mi je onaj u aleji gladnih bio uzasno suv i bezukusan.Sto se tice ovog novog saznao sam da imaju radnju u Zemunu koja je staaarija od ove i mozda se zovu Agatos giros. Moram i da se ispravim, kolicina ocigledno zavisi od radnika posto je ovaj drugi bio jebeno ogroman, somun pukao i sve poispadalo. Okacicu sliku kad nadjem kablove.U svakom slucaju veoma dobra alternativa Prilogu i nadam se da ce zazivjeti.

Link to comment

nisam jeo ali sam gledao majstora koji pakuje shauarmu special u shauarma baru u svetozara markovica, kolicinski najpostenije punjenje koje sam video jako jako puno vremena.

Link to comment
Aha, Glumac sa ogromnim palacinkama, probacu ovih dana.Ne mogu reci da sam se najeo girosa u Bg, probao sam svega nekoliko i nijedan me nije odusevio, zapamtio sam samo da mi je onaj u aleji gladnih bio uzasno suv i bezukusan.Sto se tice ovog novog saznao sam da imaju radnju u Zemunu koja je staaarija od ove i mozda se zovu Agatos giros. Moram i da se ispravim, kolicina ocigledno zavisi od radnika posto je ovaj drugi bio jebeno ogroman, somun pukao i sve poispadalo. Okacicu sliku kad nadjem kablove.U svakom slucaju veoma dobra alternativa Prilogu i nadam se da ce zazivjeti.
Ej bre angry.gif To je zato sto aiskusno nisi narucio govedji doner u tortilji sa chilijem n kupusom :wub: Ja sam jeo cesto palacinke u glumcu i lepe su al daleko od velikih. Ubedljivo najvece najpopunjenije su u Pinokiju u Zemunu. Za 200 dinara neces moci da dises :piggy:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...