Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

bem li ga, meni se zalomilo neko punjeno belo kako valja i to u dobrom lebu, domacempa kojote o cemu pisem ovde vec danima nego o tom girosu - girotiko, makedonci. zakonito.

Link to comment
bem li ga, meni se zalomilo neko punjeno belo kako valja i to u dobrom lebu, domacempa kojote o cemu pisem ovde vec danima nego o tom girosu - girotiko, makedonci. zakonito.
volim klasicnu lepinju pa moguce da sam zbog toga neobjektivan. jedno je sigurno, nemoj tamo slucajno da kupujes picu.nisam pratio topik, ali slazem se da makedonci otkidaju.
Link to comment

Jesi jeo kod cice? To je u onoj ulicici kod fontane kod kneza. Malo su skuplji ali su meni njihovi cevapi sa lukom super. Nema nista od priloga ali ti i ne treba.

Link to comment

pa i taj jug srbije je teska lutrija, u onda dva motela kod vladicinog hana ne zna se gde je grdji rostilj a cene ko da jede u maderi

Edited by gazza1
Link to comment
pa i taj jug srbije je teska lutrija, u onda dva motela kod vladicinog hana ne zna se gde je grdji rostilj a cene ko da jede u maderi
ne znam, nisam nikad bila, ali znam da je najbolji rostilj u begishu kod rennea, zar ne? :)i renne mi otkrio recept al jos mi samo fali da pravim gurmanske na sav ovaj posao..ali sam dobijala ajvar iz tog kraja i to je potpuno druga dimenzija. boze dragi, sta mu rade?!! Edited by MayDay
Link to comment
pa pobogu kojotice, pa ti si iz vladicinog hana. sta si ocekivao, u tupavom begishu da jedes rostilja..
pa i taj jug srbije je teska lutrija, u onda dva motela kod vladicinog hana ne zna se gde je grdji rostilj a cene ko da jede u maderi
slabo je i kod mene. kvalitetan rostilj je samo u jednoj raspaloj kafani gde stolnjaci nisu menjanji 30 godina.nis je zakon
Link to comment
pa i taj jug srbije je teska lutrija, u onda dva motela kod vladicinog hana ne zna se gde je grdji rostilj a cene ko da jede u maderi
ako mislis na predejane slozicu se sa tobom 100% i to je suva istina. cene su im astronomske za taj deo srbije. njih, valjda, turisticki autobusi odrzavaju u poslu.
Link to comment

jeste, dzep i predejane, ne zna se sta je gore. jednom sam stao u dzepu kao prvi stop nakon rucka u solunu, bio sam sokiran da je hrana bila skuplja nego u melatronu.nego, da se zapljunem na temu. nocas jeo kod koste prvi vrhu ruzveltove, dupla gurmanska. za moj ukus previse ljuta i nesto sam se tripovao da ima sojetine u mesu, ali nije neukusno, plus imaju odlicnu lepinju koja vise vuce na dobru pitu za falafel nego somun. realno, dobro je za late night sessions, treba probati nesto od cistog mesa. imam utisak da je meni sastavljen pod uticajem dafa, imaju one razne opanke i pljeske sa fileom i slicno.ali hit je skocic na bajlonijevoj pijaci - mesara sa usluznim pecenjem. skara je jedno 3-4m sirine i sve vreme je puno do vrha. cevap meso je bez greske (pored toga sto je pravo), probao sam ustipak i cevap i oba su bila za bg standarde super. jedina je mana sto nema priloga, al jbga, napunis kutiju cevapima, odneses kuci i umaces naizmenicno u ajvar i kajmak. ljuti ustipak i ljuta pljeska izgledaju opasno ali bukvalno, utapkani u debeli sloj ljute paprike. qq!

Link to comment
al jbga, napunis kutiju cevapima, odneses kuci i umaces naizmenicno u ajvar i kajmak.
ti ako imaš manje od 120kg ja te javno pozivam da jedeš na naše oči o mom trošku dokle god možeš da stojiš
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...