Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

koliko god nislija bio los, bolji je od okolne ekipe ugostitelja koja je ocigledno bolje povezana sa zutim preduzecem. ostade samo matori iz takovske ali on zatvara firmu uvece. crni dani za staru palilulu.

Link to comment
koliko god nislija bio los, bolji je od okolne ekipe ugostitelja koja je ocigledno bolje povezana sa zutim preduzecem. ostade samo matori iz takovske ali on zatvara firmu uvece. crni dani za staru palilulu.
Meni je onaj "Prilog" (glupog li imena) sasvim ok. Uno i pokojni Perper i Nislija su bili 1 najobicnije djubre u posljednje vrijeme.
Link to comment

Sta je Prilog?Inace se slazem i za Nisliju a narocito za Perper(kad je ubiven?) i Uno. Dodao bih tu i Lokija u grupu precenjenih rostilja za pijane povratke iz grada. Ali malo zabrinjava to sto takvi rostilji odumiru :unsure:

Link to comment

Kod lokija sam jeo pre 2-3 meseca i mogu slobodno reci da to vise nije onaj loki na koji smo bezali u pazuama izmedju analize i algebre. Nekad je bio preskip, sad je i preskup i los.Perper cini mi se polako odumire i u aleji gladnih, klijentelu mu (za pljeske!) preuzeo poncho.

Link to comment
Upoznao vise puta pomenutog Dabica. On je ok, a pljeske su mu amaterske.edit: Da li je neko skoro jeo kod Majka na Autokomandi? Nekad je bio master, ne znam kako je sad. Silna Svetska prvenstva smo overavali uz njegov rostilj.
mmmmmmmmmajk.... juče jeo, ispečeno na licu mesta sa dodatkom papričice i one njihove lepinje.... uzeo malo od ovog, malo od onog, ma idi, milina :P
Link to comment
Kod lokija sam jeo pre 2-3 meseca i mogu slobodno reci da to vise nije onaj loki na koji smo bezali u pazuama izmedju analize i algebre. Nekad je bio preskip, sad je i preskup i los.Perper cini mi se polako odumire i u aleji gladnih, klijentelu mu (za pljeske!) preuzeo poncho.
Kod Perpera nikad nisam uzeo nista niti cu...Na silu je uleteo u nama dragu aleju gladnih, ali ne moze to tako mora to da se zasluzi!!!
Link to comment
Sta je Prilog?Inace se slazem i za Nisliju a narocito za Perper(kad je ubiven?) i Uno. Dodao bih tu i Lokija u grupu precenjenih rostilja za pijane povratke iz grada. Ali malo zabrinjava to sto takvi rostilji odumiru :unsure:
Rostilj/pice/palacinke tu u kraju. Perper nije radio uopste posljednji put kad sam bio u BG.
Link to comment
URGENT URGENT URGENTSad videh na vestima.Srusen Nislija!!!Lokal nije imao dozvolu da bude SUR samo STR.Nisam dugo jeo tamo ali davnih dana bilo je odvaljivanje...
Ima još jedan lokal u Sarajevskoj. Nećeš ništa propustiti ukoliko ga budeš zaobišao.
Link to comment

perper nema dobar rostilj ni u restoranu, a kamoli u fast fudu. one iz maksija sa odeljka gotove hrane, kod kojih jos golim okom snimis da bi se prepolovile kad bi ih udario o ravnu povrsinu su iz iste lige kao te iz perpera. poncho pravi carske pljeskavice, iako ga ljudi vezuju za picu (koja je isto dobra). ja sam inace skepticna kad su u pitanju mesta koja prave sve i vise verujem onima koji su specijalizovani za odredjenu klopu, ali poncho definitivno radi dobar posao na oba segmenta. s druge strane, perper bi odumro i u konkurenciji jedne sasvim prosecne hrane. tako da ako mu ne ide, ne ide zbog njega. valjda ce da ode i da oslobodi mesto za nekog boljeg. za nekog kineza, recimo.

Link to comment

koliko puta pominjete perper...tamo sam jeo dva puta, jednom pre tri godine, u 6 ujutru, i ispeglao tu pljesku posle pola sata na ELP pumpi kod sava centra.drugi put letos, jedne bizzarne veceri u Pozarevcu, dok je centru bila neka njihova manifestacija, na trgu je RTS snimao nesto iz repertara Boko Milosevic / Zika Sarenica / Bijana Jeftic... e tamo je jedina hrana bila pod Perperovom rostilj shatrom. pljeska u tortilji, kupus i kecap jedini prilozi, pa sam jeo klot. Toliko soje u sebe nije unela za nedelju dana ni moja bivsa zena, vegetarijanka. Ta pljeska je imala ukus pakla, ali nije bilo nista drugo za jesti. Posle ove nisam bacio peglu, ali sam na povratku za BG, na NISovoj pumpi, dok je napolju pljustalo kao iz kabla, napunio euro dizelom rezervoar auta sa benzinskim motorom. rezervoar zeninog auta. nikad vise necu jesti u perperu. word.

Link to comment
ali sam na povratku za BG, na NISovoj pumpi, dok je napolju pljustalo kao iz kabla, napunio euro dizelom rezervoar auta sa benzinskim motorom. rezervoar zeninog auta.
:lol: troll: meni zena isto sipala dizel u benzinca ;) pre par godina. Edited by Billy Parsons
Link to comment

jel poncho ovaj relativno novi lokal u bul.z.djindjica tamo pored lude kuce. e ti imaju oooodlican rostilj, sami prave svoje lepinje od pica testa, rade na cumur i imaju i zavidne kolicine i dobre priloge.juce sam po prvi put overio digovo drvce u zemunu, korektna pljeska (gurmanska) ali bre to mnogo malo za 200 kinti. inace nadrkani majstor unutra i njegova zena obecavaju kvalitet:)

Link to comment
jel poncho ovaj relativno novi lokal u bul.z.djindjica tamo pored lude kuce. e ti imaju oooodlican rostilj, sami prave svoje lepinje od pica testa, rade na cumur i imaju i zavidne kolicine i dobre priloge.juce sam po prvi put overio digovo drvce u zemunu, korektna pljeska (gurmanska) ali bre to mnogo malo za 200 kinti. inace nadrkani majstor unutra i njegova zena obecavaju kvalitet:)
ako je to odlican rostilj po nbg standarima onda sam ubedjen da ovde nikada necu naci kvalitetan rostilj :(inace, lokal se zove caldo i uglavnom ih izbegavam.nego, jeste probali novi giros u bulevaru z. djindjica? tamo gde je bio onaj pileci giros pa jos 30ak metara nize. dobar je. Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...