Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

cekaj o cemu ovde pricamo, o kebabu ili o girosukebab u GD izuva, ali je njihov giro prosecanzato giro u necemu sto se zove giradiko u bul ZDJ shuta dupe a vi kako hocete:)

Link to comment
cekaj o cemu ovde pricamo, o kebabu ili o girosukebab u GD izuva, ali je njihov giro prosecanzato giro u necemu sto se zove giradiko u bul ZDJ shuta dupe a vi kako hocete:)
Pa na tako nesto sam i sumnjao....giros/doner je u GD onako... mooožda sam ga uzeo po drugi put nisam siguran, ali zato kebab izuva...
Link to comment
  • 2 weeks later...
Dajte neku preporuku za mesaru (rostilj na kilo) na Banovom Brdu, Zarkovu, najdalje Vidikovcu.
na semaforu gde 37 ide levo ti skreni desno. nakon 50 metara sa desne strane imas odlicnu kasapnicu. mogu oni da ti ispeku, a mozes i da peces sam. odlicna mesara!
Link to comment

I ja sam overio Dabicevu gurmansku. Stvarno dobro meso uz jedinu zamerku koja mi posebno smeta a to je sto sve priloge stavljaju na jednu stranu angry.gif

Link to comment
Dajte neku preporuku za mesaru (rostilj na kilo) na Banovom Brdu, Zarkovu, najdalje Vidikovcu.
Mita na Vidikovcu. Vrlo blizu Garden centra.600 din/kg odličnih ćevapa.
Link to comment

Upoznao vise puta pomenutog Dabica. On je ok, a pljeske su mu amaterske.edit: Da li je neko skoro jeo kod Majka na Autokomandi? Nekad je bio master, ne znam kako je sad. Silna Svetska prvenstva smo overavali uz njegov rostilj.

Edited by April
Link to comment

URGENT URGENT URGENTSad videh na vestima.Srusen Nislija!!!Lokal nije imao dozvolu da bude SUR samo STR.Nisam dugo jeo tamo ali davnih dana bilo je odvaljivanje...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...