Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Ja poj'o big tasty, pa posle kod Dabića gurmansku :piggy:
I ja svratio na gurmansku dobra je , a i vlasnik malo bolje obelezio firmu pa ne moram mnogo da objasnjavam prijateljima gde je ;)
Link to comment
  • 3 weeks later...

Otvoren novi KFC restoran u centru BeograduBEOGRAD, 4. januara (Tanjug) - U centru Beograda otvoren je novi restoran "Kentucky Fried Ćicken" (KFC) površine skoro 300 kvadratnih metara, u kome je novozaposleno 50 mladih ljudi, saopšteno je danas iz kompanije "AmRest Holdings".Restoran u ulici Vase Čarapića, otvoren poslednjeg dana 2010, treći je po redu KFC restoran u Beogradu i deo je najpoznatijeg svetskog lanca restorana pilećih specijaliteta, koji svakog dana usluži više od12 miliona gostiju u 15.000 restorana širom sveta.Narednog meseca očekuje se i otvaranje KFC restorana u Novom Sadu, a uskoro će i stanovnici drugih gradova u Srbiji moći da uživaju u pilećim specijalitetima, poslasticama i salatama tog lanca, navedeno je u saopštenju, u kojem se naglašava da se gostima KFC restorana u Beogradu - novootvorenog na Studentskom trgu i u tržnim centrima "Delta siti" i "Ušće" - služe specijaliteti od pilećeg mesa proizvedenog u Srbiji.Piletina se priprema u restoranu neposredno pre služenja, po receptu starom 70 godina, koji je osmislio osnivač KFC-a, pukovnik Harland Sanders, a jedinstveni ukus rezultat je toga što se svaki komad piletine marinira u mešavini 11 vrsta bilja i začina.

Link to comment
ma ljudio čemu mi pričamo?!STEPIN VAJAT - moja druga kuća!svuda pođi kući dođi - punjeno belo :wub:
Ja tamo ne idem od kada sam video gde je politicki aktivan gazda <_< Nego, jel postoji Has mas? Nekad bio na uglu Juznog i Gorkog.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...