Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

zivim u najvecoj spavaoni, blizu arene, i nikako da pronadjem kvalitetan fast food. sve ono u bulevaru ispod arene je sranje. kazu da ima dobra kineska ali ja to ne jedem. dobri su lokali u goce delceva ali ko ce tamo da se cima.
Wing king?
Link to comment
ima u aleji gladnih i kuca hrane lazarevic. imali dobre pite sa mesom i sirom. dobar im bio je i slatki program. nisu klasican fast food.
Ali nemoj da je neko uzo kolace...otkidaju...E i da ponovimKEBAB FTW!!!!
Link to comment
ima u aleji gladnih i kuca hrane lazarevic. imali dobre pite sa mesom i sirom. dobar im bio je i slatki program. nisu klasican fast food.
pita sa mesom je dobra, ali prvi put kad sam uzela bila je vrhunska. bas onako kako bi kod kuce uradio onaj ko se u taj posao razume i ne stedi na kvalitetu sastojaka. nekoliko narednih dana zaredom sam uzimala u nadi da ce opet biti takva, ali nije - medjutim, i tad je bila vrlo dobra.drugo otkrice tu su pajgle, sa orasima i makom (visnja ne valja). ja sam to prvi put tamo videla, to dodje kao neka pita urolana poput strudle (ali testo nije kao za strudlu, samo oblik), dosta testasto, ali ne suvo. ma taman, narocito ako si gladan posto vrlo lepo zasiti. inace mi je smesno svaki put kad izgovorim tu rec, zvuci mi ko glupajgla.od pet sati svakog dana tamo imaju akciju odredjenih kolaca koji onda kostaju 100 din.
Link to comment

Kosta u Ruzveltovoj, preko puta AMSa. Jedna od boljih pljeskavica koje sam jeo u zadnje vreme. Ni ja ne mogu da nadjem dobro mesiste na NBGu. U Yu biznis centru ili odvaljivaju sa cijenama ili su losi. U stvari, to vazi za svu brzu hranu tamo. 

Link to comment
pita sa mesom je dobra, ali prvi put kad sam uzela bila je vrhunska. bas onako kako bi kod kuce uradio onaj ko se u taj posao razume i ne stedi na kvalitetu sastojaka. nekoliko narednih dana zaredom sam uzimala u nadi da ce opet biti takva, ali nije - medjutim, i tad je bila vrlo dobra.drugo otkrice tu su pajgle, sa orasima i makom (visnja ne valja). ja sam to prvi put tamo videla, to dodje kao neka pita urolana poput strudle (ali testo nije kao za strudlu, samo oblik), dosta testasto, ali ne suvo. ma taman, narocito ako si gladan posto vrlo lepo zasiti. inace mi je smesno svaki put kad izgovorim tu rec, zvuci mi ko glupajgla.od pet sati svakog dana tamo imaju akciju odredjenih kolaca koji onda kostaju 100 din.
Regularna cena kolaca je 150 osim nekog sto lici na duguljastu cokoladom prekrivenu princes krofnu - taj je 90 i mom je srcu drag :wub: Kolaci su stvarno sjajni ali slane pitice su prosek. I dalje bar za mene najbolje su pite u zlatiborcu za kucnu upotrebu (sir, jaja, kajmak valjda). Jos kad ih metes u rernu pa preko njih neko suvo meso da se prokrcka po njima, jooj... :piggy:
Link to comment
pita sa mesom je dobra, ali prvi put kad sam uzela bila je vrhunska. bas onako kako bi kod kuce uradio onaj ko se u taj posao razume i ne stedi na kvalitetu sastojaka. nekoliko narednih dana zaredom sam uzimala u nadi da ce opet biti takva, ali nije - medjutim, i tad je bila vrlo dobra.drugo otkrice tu su pajgle, sa orasima i makom (visnja ne valja). ja sam to prvi put tamo videla, to dodje kao neka pita urolana poput strudle (ali testo nije kao za strudlu, samo oblik), dosta testasto, ali ne suvo. ma taman, narocito ako si gladan posto vrlo lepo zasiti. inace mi je smesno svaki put kad izgovorim tu rec, zvuci mi ko glupajgla.od pet sati svakog dana tamo imaju akciju odredjenih kolaca koji onda kostaju 100 din.
u pravu si, imaju oscilacije. dobre su im i torte. sasvim pristojno, a razumni su po pitanju cena.
Link to comment
Ne stavljaju kecap u nji?
normalno da stavljaju, ko normalan ne trosi taj, izuzetan, izvor likopena. ja bih ga jeo i u muckalici, ali, na zalost, ne znam niti jednu kafanu koja trpa kecap u muckalicu.:(
Link to comment
Nije, ima svasta. Evo ti adresa pa guglaj da ne objasnjavam a imas ih i na fejsbuku sa sve slikom menijaAntifašističke borbe 19
jel moze da mi kazes gde se tacno nalazi? prolazio sam malopre tamo i nista nisam nasao. online mape ne pokazuju gde se tacno broj 19 nalazi. jel se spustas kod hotela in ili ne?mali offtek sada vidim da su retardi promenili ime ulicehttp://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2007&mm=10&dd=19&nav_category=12&nav_id=268632koliko je ovo retardino... Edited by kojot
Link to comment

Cim skrenes u tu ulicu, zgrada na cosku sa 100 nekih ulaza i lokala i gluposti. Ne znam kako nisi nasao, ja sam uz dosta lose objasnjenje nasao iz prve, vidi se sa ulice.

Link to comment
Ja sam razmišljO da patentiram kečap od mućkalice, usro bih se od para.
uh, to je komplikovan tehnoloski poduhvat, ali znam jednog bradonju koji bi se time i tusirao.

ps. ne mislim na gejhosta, iako postoji mogucnost da se prepozna u postu zbog, hm, brade.

Edited by Velecasni Precog
Link to comment
uh, to je komplikovan tehnoloski poduhvat, ali znam jednog bradonju koji bi se time i tusirao.

ps. ne mislim na gejhosta, iako postoji mogucnost da se prepozna u postu zbog, hm, brade.

gejhost je sad cosav skoro kao ti, a ja cak ni ne volim kecap, tako da ne znam na koga mislis...:)
Link to comment

Jeo sam onomad giros u novootvorenom "Soluncu" na Terazijama...i ne mogu da se setim da sam jeo bolji u BGu...standardni prilozi za giros (luk, pomfri, paradajz i caciki) plus ostalo po zelji...cena nesto jaca 240 dinara za standardni giros...postoji i varijanta sa porcijama ali mi se cini bez tortilje...Toplo preporucujem narocito s obzirom na slabu konkurenciju girosa u BGu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...