Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Elem bio opet do Kokoske. Probao pilecu pljeskavicu - nee mi se svidja. Dobro je spremljena ali isuvise je neutralnog ukusa za mene. Probao i gulas - ne mi se svidja. Dobro je spremljen al iskljucivo od bubrega (ili je ono jetra, nisam bas ekspert :D ). E sad jes da je ukusno al zamislite da treba da pojedete porciju do 15 bubrega :wacko: Na kraju primenio standardan recept - kupio peceno pile u jokicu, pojeo sve slatko i kozasto (tj. sve sto nije belo meso) a onda napravio sos od belog mesa sa sokom od paradajza, uljem, ljutom paprikom i karijem ^_^ I posle se pitam sto sam :piggy: debela.

Link to comment
Elem bio opet do Kokoske. Probao pilecu pljeskavicu - nee mi se svidja. Dobro je spremljena ali isuvise je neutralnog ukusa za mene. Probao i gulas - ne mi se svidja. Dobro je spremljen al iskljucivo od bubrega (ili je ono jetra, nisam bas ekspert :D ). E sad jes da je ukusno al zamislite da treba da pojedete porciju do 15 bubrega :wacko: Na kraju primenio standardan recept - kupio peceno pile u jokicu, pojeo sve slatko i kozasto (tj. sve sto nije belo meso) a onda napravio sos od belog mesa sa sokom od paradajza, uljem, ljutom paprikom i karijem ^_^ I posle se pitam sto sam :piggy: debela.
:D Jesi li ti nekad jeo pileću džigu? Ne može da se pravi gulaš od nje. A pogotovo ne od pilećih bubrega. :D :D Taj gulaš je 100% sigurno od bubaca, to ti je pileći želudac, čist mišić, standardno ide u gulaš (ili u supu zajedno sa šijom i nogicama kad ih ima), tako da slobodno hasaj taj gulaš i prijatno!
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel moguce da na Vracaru vise nema gde da se pojede normalna pljeskavica?Ne racunajuci Maru koja je toliko mala da je gotova vec na kraju ulice pa su gladnom coveku potrebne bar dve da se zasiti.

Link to comment

@Gazza Tamo sam navikao da narucujem cevape za poneti ali vidis stvarno bih mogoa da sednem i probem nesto drugo iz ponude.@Delija Ne radi odavno. Prvo su ga kao prebacili u neki lokal kod pijace ali su tu sada sasvim obicne krsh pljeskavice.

Link to comment
Ko Vam je kriv kad ne živite u aleji gladnih...
:D Inace probao sam pilecu kobasicu u "kokoski" i svidja mi se. Imaju i za 150 dindzi pola kile krilaca, verujem da se isplati :)
Link to comment
Ko Vam je kriv kad ne živite u najvećoj spavaoni...
zivim u najvecoj spavaoni, blizu arene, i nikako da pronadjem kvalitetan fast food. sve ono u bulevaru ispod arene je sranje. kazu da ima dobra kineska ali ja to ne jedem. dobri su lokali u goce delceva ali ko ce tamo da se cima. Edited by kojot
Link to comment
će neko da mi objasni gde je ta Avenija gladnih? ne razumeju se svi u NBG toponime, znate
Goce Delceva, tacnije njen deo od bul. Mihajla Pupina do keja. Kad sam se doselio 2002. tu je bio samo sis i nesto sto smo zvali los-sis. U medjuvremenu los-sis se ugasio a niklo je jos jedno 15 razlicitih brzohranasa. I svima dobro ide, gladni samo naviru ko zna odakle :D Imas sis, perper, jokica, pekaru, poncho, neku novu piceriju (caribic valjda), turcina i njegov doner, sendvicaru, kokosku, novopazarski, jos neki cevap pored novopazarskog, wurtz, jos jednu pekaru itd... pa ti biraj :)
zivim u najvecoj spavaoni, blizu arene, i nikako da pronadjem kvalitetan fast food. sve ono u bulevaru ispod arene je sranje. kazu da ima dobra kineska ali ja to ne jedem. dobri su lokali u goce delceva ali ko ce tamo da se cima.
JA bio u wing kingu pre neki dan, to ti je valjda blizu. Oni girosi su im preskupi al piletina je odlicna i ok sa cenom.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...